Маестро Гришко. Свiтовi хiти «Танго Кохання»

26 серпня 2018, Нд. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Володимир Гришко запрошує до Одеси на «Танго кохання»!

Одесо, зустрічай! На сцені Літнього театру Морвокзалу 26 серпня виступить Маестро Володимир Гришко зі спеціальною програмою «Танго кохання». Співак, який отримав визнання у всьому світі, підготував одеситам і гостям міста багато музичних сюрпризів, які на сцені Літнього театру прозвучать вперше.

Це буде вечір справжньої музики, від якої стискається серце і частішає пульс. Шедеври італійської, іспанської класики. Композиції з бродвейського мюзиклу «Скрипаль на даху», неповторні «перлини» українського фольклору і колоритні китайські твори... І все це в супроводі великого симфонічного оркестру.

Але тільки цим не обмежиться. Володимир Гришко виконає улюблені для мільйонів композиції Мусліма Магомаєва. На думку багатьох поціновувачів творчості Магомаєва, так щиро і проникливо, як Володимир Гришко, ці пісні не виконував ніхто. Вони наповнилися новою силою і знайшли друге життя. До речі, зовсім недавно саме Володимиру Гришку випала честь відкривати пам'ятник Магомаєва в Києві.

«Цей геніальний співак не міг належати тільки одному азербайджанському народові - він і його творчість належать всім людям. Будучи естетом не тільки на сцені, а й у житті, він ніс своє мистецтво з відкритим серцем. У сучасному світі дуже мало культури, мистецтва. А цей проект - шанс познайомити молодь з творчістю кумира мільйонів цілої епохи, а людей старшого покоління повернути в молодість», - каже Володимир Гришко.

Володимир Гришко - визнаний метр світової оперної сцени. Він занесений до Книги рекордів України як український оперний співак, який 44 рази виконував головні партії в Метрополітен-опері. Він виступав на одній сцені з Андреа Бочеллі, Монсеррат Кабальє, Алессандро Сафіної, Демісом Руссосом, Ricchi e Poveri, AmiciForever, Boney M.

Сьогодні Володимира Гришка з нетерпінням чекають в кращих залах США, Китаю, Франції, Німеччини, Австрії, Італії, Шотландії, Чехії, Японії, Великобританії.

Подаруйте собі вечір прекрасної музики і пориньте в атмосферу гармонії, любові і світла! Чекаємо на вас!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати