24-pay-mark Created with Sketch.

Володимир Маяковський і Магічний саксофон

20 жовтня 2019, нд. 18:00-21:00
готель Лондонський Одеса, Приморський бульвар 11
від 600 ₴
від 600 ₴

Галерея

Володимир Маяковський і Магічний саксофон в Одесі - фото №1 Володимир Маяковський і Магічний саксофон в Одесі
Володимир Маяковський і Магічний саксофон в Одесі - фото №2 Володимир Маяковський і Магічний саксофон в Одесі афіша
Володимир Маяковський і Магічний саксофон в Одесі - фото №3 Володимир Маяковський і Магічний саксофон в Одесі квитки
Володимир Маяковський і Магічний саксофон в Одесі - фото №4 Володимир Маяковський і Магічний саксофон в Одесі на concert.ua

Про подiю

Музична історія Одеси – це історії життя легендарних митців минулого, які серцем і долею пов’язані з нею. Це прославлений співак Леонід Утьосов, піаністи Еміль Гілельс і Святослав Ріхтер, скрипалі Давид Ойстрах та Натан Мільштейн і навіть неймовірний Яків Гершович, відомий у всьому світі, як Джордж Гершвін – композитор, який об’єднав класику та джаз! Всі вони – одесити!

Але Одеса – це й цісарська розкіш з музичною трояндою на Олімпі концертних залів України – приголомшливою Одеською Оперою. Розкіш і Чорне море – все це об’єднувало, як одеситів, так і легендарних гостей Південної Пальміри. Одним з таких осередків вже понад 100 років є готель “ЛОНДОНСЬКА”: символи літератури XIX – XX ст. Володимир Маяковський, Сергій Єсенін, Антон Чехов – ці імениті гості – “Лондонської” нескінченні.

Унікальні факти, таємничі історії з їхнього життя та створення всесвітньо відомих творів і сама легендарна Творчість славетних митців – все це в унікальному проекті Олександра Пірієва - відомого музиканта, продюсера, громадського діяча та дослідника.

Учасники – прославлений КИЇВСЬКИЙ КВАРТЕТ САКСОФОНІСТІВ
та знаменитий перкусіоніст України – СЕРГІЙ ХМЕЛЬОВ

Він – один з найвідоміших музичних продюсерів України в галузі класичної музики. Понад 15 років його діяльність втілюється в організацію міжнародних та національних подій в сфері класичної музики, музичного менеджменту та журналістики.

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 700 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати