Володимир Малахов і зірки Світового балету

24 листопада 2018, Сб. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві - фото №1 Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві
Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві - фото №2 Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві афіша
Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві - фото №3 Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві квитки
Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві - фото №4 Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на вечір балету "Володимир Малахов і зірки Світового балету"?

1. На одній сцені виступлять світові зірки танцю.
2. Ви зможете зливою оплесків привітати Володимира Малахова з ювілеєм.
3. Приголомшливі постановки найвищого рівня подарують неймовірну естетичну насолоду.

Легенда балету Володимир Малахов збере в Києві світових зірок танцю

Цієї осені легендарний танцівник Володимир Малахов відсвяткує в Києві ювілейний творчий вечір і збере на одній сцені видатних артистів. 24 листопада віртуози балету з усього світу - від Хорватії до Японії - дадуть масштабний концерт в Національній опері України. І покажуть унікальну програму сучасного і класичного танцю.

Володимир Малахов - український артист, визнаний кращим танцівником ХХ століття. Свою кар'єру починав в Москві, пізніше був запрошеною зіркою в головних театрах Нью-Йорка, Берліна, Відня, Штутгарта. Керував балетними трупами Берліна і Токіо.

У Києві Володимир регулярно ставить спектаклі для студентів Київського хореографічного училища. А тепер влаштує на головній сцені країни грандіозний балетний концерт за участю своїх друзів і колег - світових зірок танцю.

За його ініціативою Київ вперше побачить роботи знаменитого японського хореографа Тору Шімазакі. Шімазакі ставив балети на сценах Європи, США і Японії, створював хореографію для мюзиклів, працював з «Cirque du Soleil». В Україну він приїде разом зі своєю трупою і покаже дві сучасні постановки. Перша, «For James» - легкий і грайливий балет на музику Бетховена, абстракція про діалог тіла, часу і звуку. Друга, «In the blink of an eye» на музику Radiohead і Тома Вейтса, покаже, як швидко змінюється світ навколо нас.

На сцену також вийде сам Володимир Малахов. Разом з японською балериною і хореографом Емі Харіямой вони представлять унікальне бачення мініатюри «Вмираючий лебідь» на музику Сен-Санса.

Привітати артиста з ювілеєм приїдуть зірки Берлінського державного балету, Ксенія Овсяник і Діну Тамазлакару. До них приєднаються танцівники з Хорватії - Гілем Гамейро Алвес (Guilherme Gameiro Alves) і Іва Вітіч Гамейро (Iva Vitić Gameiro), артисти з Паризької опери Алессіо Карбоне (Alessio Carbone) і Летиція Пужоль (Laetitia Pujol). А також українська прима Олена Фільпьева і прем'єр Микита Сухоруков. Разом вони покажуть номери із знаменитих класичних і сучасних балетів.

У святковій програмі Володимира Малахова кожен глядач зможе відкрити танець з нової для себе сторони. І захопитися майстерністю легендарних артистів на чолі з найкращим танцівником ХХ століття.

Інші дати

Схожі події

Вечір балету 17 липня 20:00, Ср Вечір балету Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 80 грн. Вечір балету Вже не хочу 17 липня Вечір балету Одеський театр Опери та Балету Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак від 449 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати