Володимир Малахов і зірки Світового балету

24 листопада 2018, Сб. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві - фото №1 Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві
Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві - фото №2 Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві афіша
Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві - фото №3 Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві квитки
Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві - фото №4 Володимир Малахов і зірки Світового балету у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на вечір балету "Володимир Малахов і зірки Світового балету"?

1. На одній сцені виступлять світові зірки танцю.
2. Ви зможете зливою оплесків привітати Володимира Малахова з ювілеєм.
3. Приголомшливі постановки найвищого рівня подарують неймовірну естетичну насолоду.

Легенда балету Володимир Малахов збере в Києві світових зірок танцю

Цієї осені легендарний танцівник Володимир Малахов відсвяткує в Києві ювілейний творчий вечір і збере на одній сцені видатних артистів. 24 листопада віртуози балету з усього світу - від Хорватії до Японії - дадуть масштабний концерт в Національній опері України. І покажуть унікальну програму сучасного і класичного танцю.

Володимир Малахов - український артист, визнаний кращим танцівником ХХ століття. Свою кар'єру починав в Москві, пізніше був запрошеною зіркою в головних театрах Нью-Йорка, Берліна, Відня, Штутгарта. Керував балетними трупами Берліна і Токіо.

У Києві Володимир регулярно ставить спектаклі для студентів Київського хореографічного училища. А тепер влаштує на головній сцені країни грандіозний балетний концерт за участю своїх друзів і колег - світових зірок танцю.

За його ініціативою Київ вперше побачить роботи знаменитого японського хореографа Тору Шімазакі. Шімазакі ставив балети на сценах Європи, США і Японії, створював хореографію для мюзиклів, працював з «Cirque du Soleil». В Україну він приїде разом зі своєю трупою і покаже дві сучасні постановки. Перша, «For James» - легкий і грайливий балет на музику Бетховена, абстракція про діалог тіла, часу і звуку. Друга, «In the blink of an eye» на музику Radiohead і Тома Вейтса, покаже, як швидко змінюється світ навколо нас.

На сцену також вийде сам Володимир Малахов. Разом з японською балериною і хореографом Емі Харіямой вони представлять унікальне бачення мініатюри «Вмираючий лебідь» на музику Сен-Санса.

Привітати артиста з ювілеєм приїдуть зірки Берлінського державного балету, Ксенія Овсяник і Діну Тамазлакару. До них приєднаються танцівники з Хорватії - Гілем Гамейро Алвес (Guilherme Gameiro Alves) і Іва Вітіч Гамейро (Iva Vitić Gameiro), артисти з Паризької опери Алессіо Карбоне (Alessio Carbone) і Летиція Пужоль (Laetitia Pujol). А також українська прима Олена Фільпьева і прем'єр Микита Сухоруков. Разом вони покажуть номери із знаменитих класичних і сучасних балетів.

У святковій програмі Володимира Малахова кожен глядач зможе відкрити танець з нової для себе сторони. І захопитися майстерністю легендарних артистів на чолі з найкращим танцівником ХХ століття.

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Метель 14 грудня 19:00, Пт Метель Київ, Bingo від 200 грн. Метель Вже не хочу 14 грудня Метель Bingo Придбати Новорічний джаз Новорічний джаз 3 Події Новорічний джаз 28.12 - 30.12.2018