Володимир Малахов і зірки Світового балету

22 листопада 2018, Чт. 19:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Володимир Малахов і зірки Світового балету в Одесі - фото №1 Володимир Малахов і зірки Світового балету в Одесі
Володимир Малахов і зірки Світового балету в Одесі - фото №2 Володимир Малахов і зірки Світового балету в Одесі афіша
Володимир Малахов і зірки Світового балету в Одесі - фото №3 Володимир Малахов і зірки Світового балету в Одесі квитки
Володимир Малахов і зірки Світового балету в Одесі - фото №4 Володимир Малахов і зірки Світового балету в Одесі на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на вечір балету "Володимир Малахов і зірки Світового балету"?

1. На одній сцені виступлять світові зірки танцю.
2. Ви зможете зливою оплесків привітати Володимира Малахова з ювілеєм.
3. Приголомшливі постановки найвищого рівня подарують неймовірну естетичну насолоду.

Легенда балету Володимир Малахов збере в Одесі світових зірок танцю

Цієї осені легендарний танцівник Володимир Малахов відсвяткує в Одесі ювілейний творчий вечір і збере на одній сцені видатних артистів. 22 листопада віртуози балету з усього світу - від Хорватії до Японії - дадуть масштабний концерт в Національній опері України. І покажуть унікальну програму сучасного і класичного танцю.

Володимир Малахов - український артист, визнаний кращим танцівником ХХ століття. Свою кар'єру починав в Москві, пізніше був запрошеною зіркою в головних театрах Нью-Йорка, Берліна, Відня, Штутгарта. Керував балетними трупами Берліна і Токіо.

За його ініціативою Одеса вперше побачить роботи знаменитого японського хореографа Тору Шімазакі. Шімазакі ставив балети на сценах Європи, США і Японії, створював хореографію для мюзиклів, працював з «Cirque du Soleil». В Україну він приїде разом зі своєю трупою і покаже дві сучасні постановки. Перша, «For James» - легкий і грайливий балет на музику Бетховена, абстракція про діалог тіла, часу і звуку. Друга, «In the blink of an eye» на музику Radiohead і Тома Вейтса, покаже, як швидко змінюється світ навколо нас.

На сцену також вийде сам Володимир Малахов. Разом з японською балериною і хореографом Емі Харіямой вони представлять унікальне бачення мініатюри «Вмираючий лебідь» на музику Сен-Санса.

Привітати артиста з ювілеєм приїдуть зірки Берлінського державного балету, Ксенія Овсяник і Діну Тамазлакару. До них приєднаються танцівники з Хорватії - Гілем Гамейро Алвес (Guilherme Gameiro Alves) і Іва Вітіч Гамейро (Iva Vitić Gameiro), артисти з Паризької опери Алессіо Карбоне (Alessio Carbone) і Летиція Пужоль (Laetitia Pujol). А також українська прима Олена Фільпьева і прем'єр Микита Сухоруков. Разом вони покажуть номери із знаменитих класичних і сучасних балетів.

У святковій програмі Володимира Малахова кожен глядач зможе відкрити танець з нової для себе сторони. І захопитися майстерністю легендарних артистів на чолі з найкращим танцівником ХХ століття.

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати