26 жовтня 2019, Сб. 19:00
Музей Історії Києва Київ, вул. Б. Хмельницького, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Закоханий контрабас у Києві - фото №1 Закоханий контрабас у Києві
Закоханий контрабас у Києві - фото №2 Закоханий контрабас у Києві афіша
Закоханий контрабас у Києві - фото №3 Закоханий контрабас у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Закоханий контрабас»?

1. Унікальна розважальна шоу-програма «Закоханий контрабас».
2. Єдиний в Україні квартет контрабасистів-віртуозів Європейського рівня.
3. Чудовий акустичний зал в самому центрі Києва.

Шукаєте легкий оригінальний концерт, в міру класичний, з почуттям гумору, з прекрасними виконавцями, в хорошому залі з класною акустикою?

Пропонуємо унікальну для України розважальну шоу-програму квартету контрабасистів-віртуозів «Закоханий контрабас». У складі квартету справжні зірки, провідні виконавці національних колективів, солісти, які мають величезний досвід гастролей в Європі, США, Південній Африці, Китаї і Японії.

Контрабас – не тільки найнижчий за частотою звучання струнний інструмент, але чи не найнижчий за частотою сольного виконавства. Сотні років композитори ігнорували його феноменальні темброві можливості, йому діставались другорядні ролі, ним нехтували і довго змушували мовчати.

Але часи змінились.

У сучасному світі музика для контрабаса соло або ансамблю – не дивина, а тренд концертних програм. Унікальна здатність цього інструмента перевтілюватись у різні звукові образи привертає увагу нових меломанів по всьому світу і Україна також не стоїть осторонь нових тенденцій.

Тому для тих, хто втомився від одноманітних концертних програм, проект контрабасової музики “at low frequency” – це ковток свіжого звука і шанс оновити слуховий досвід.

«Закоханий контрабас» - це концерт про класику, джаз, гумор, молодість і, звичайно, про кохання!

Вибирайте кращі квитки сьогодні, щоб повністю насолодитися творчістю чудових артистів!

Схожі події

Різдвяний Кураж Базар 07 грудня 12:00, Сб Різдвяний Кураж Базар Київ, 19-й павільйон ВДНГ Немає квитків Різдвяний Кураж Базар Вже не хочу 07 грудня Різдвяний Кураж Базар 19-й павільйон ВДНГ Придбати Kyiv Vibe City 07 грудня 14:00, Сб Kyiv Vibe City Київ, M82 від 849 грн. Kyiv Vibe City Вже не хочу 07 грудня Kyiv Vibe City M82 Придбати Кожаный Олень 07 грудня 19:00, Сб Кожаный Олень Київ, ATLAS від 0 грн. Кожаный Олень Вже не хочу 07 грудня Кожаный Олень ATLAS Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 2 Події Рок балади і Віртуози Києва 7.12 - 15.12.2019