Внутрішня деструкція

26 травня 2019, Нд. 19:00
Центр Леся Курбаса Київ, вул. Володимирська 23в
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Внутрішня деструкція у Києві - фото №1 Внутрішня деструкція у Києві
Внутрішня деструкція у Києві - фото №2 Внутрішня деструкція у Києві афіша
Внутрішня деструкція у Києві - фото №3 Внутрішня деструкція у Києві квитки

Про подiю

Люди використовують безліч масок, щоб приховати своє «м’яке тільце» від очей навколишнього суспільства. Ми не можемо позбутися тих масок, що впились у нас протягом життя, досвіду, ситуацій, але ми вважаємо що є рішення – це любов. Ми тягнемося до неї як до рятувального круга, як до чогось що вище нас, де ми можемо скинути кайдани, маски, шкіри. Але є й інша сторона любові – це руйнування.

Матеріальний світ це тільки зовнішній прояв існування. Кожна людина має своє внутрішнє життя не завжди поєднане із зовнішністю. І все що бентежить її всередині - створює вона сама, і чи звільнитися від цього – вирішує сама.

Наше покоління губиться у забрудненому інформацією світі. Ми не задумуємось про свій внесок у подальший розвиток людства. І перше з чого варто почати зміни знаходиться у нашій свідомості.

Це важко пояснити словами, тому ми вирішили відобразити те, що ми хочемо донести візуально, для легшого сприйняття і розуміння важливої зміни, якої кожен з нас потребує.

Про колектив:
Учасники колективу – випускники Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв спеціалізація пантоміми.

«Одним з найбільш універсальних видів сценічних мистецтв для нас є пантоміма. Саме цей жанр буде основним і опорним в створенні вистави. Вона буде гармонійно синтезувати в собі класичну пантоміму та mime.

На даному етапі зростання нашого колективу потрібно вийти з рамок постановки естрадного номера і навчитися працювати з великою формою, тобто виставою. Якщо все здійсниться як ми плануємо, то ця вистава стане для нас ключем до відкриття дверей у світ фізичного театру».

Партнери проекту:
Театральна компанія Mime Wave, Нідерланди, Амстердам;
Mime Wave Festival – міжнародний фестиваль фізичного театру 15-23.6, Київ.

Особлива подяка:
Мистецькій резиденції «Біла кобила»;
Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва.

Тривалість 60хв.

Схожі події

Головне. коли 14 серпня 19:00, Пт Головне. коли Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Головне. коли Вже не хочу 14 серпня Головне. коли Театр на Чайній Придбати Роздягайся, поговоримо! 13 серпня 19:00, Чт Роздягайся, поговоримо! Київ, Мала Опера від 200 грн. Роздягайся, поговоримо! Вже не хочу 13 серпня Роздягайся, поговоримо! Мала Опера Придбати Театр «Маски» в комедії Театр «Маски» в комедії 2 Події Театр «Маски» в комедії "Руде місто" 13.08 - 23.08.2020 Севільський цирульник 13 серпня 19:00, Чт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 13 серпня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати