Внутрішня деструкція

26 травня 2019, Нд. 19:00
Центр Леся Курбаса Київ, вул. Володимирська 23в
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Внутрішня деструкція у Києві - фото №1 Внутрішня деструкція у Києві
Внутрішня деструкція у Києві - фото №2 Внутрішня деструкція у Києві афіша
Внутрішня деструкція у Києві - фото №3 Внутрішня деструкція у Києві квитки

Про подiю

Люди використовують безліч масок, щоб приховати своє «м’яке тільце» від очей навколишнього суспільства. Ми не можемо позбутися тих масок, що впились у нас протягом життя, досвіду, ситуацій, але ми вважаємо що є рішення – це любов. Ми тягнемося до неї як до рятувального круга, як до чогось що вище нас, де ми можемо скинути кайдани, маски, шкіри. Але є й інша сторона любові – це руйнування.

Матеріальний світ це тільки зовнішній прояв існування. Кожна людина має своє внутрішнє життя не завжди поєднане із зовнішністю. І все що бентежить її всередині - створює вона сама, і чи звільнитися від цього – вирішує сама.

Наше покоління губиться у забрудненому інформацією світі. Ми не задумуємось про свій внесок у подальший розвиток людства. І перше з чого варто почати зміни знаходиться у нашій свідомості.

Це важко пояснити словами, тому ми вирішили відобразити те, що ми хочемо донести візуально, для легшого сприйняття і розуміння важливої зміни, якої кожен з нас потребує.

Про колектив:
Учасники колективу – випускники Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв спеціалізація пантоміми.

«Одним з найбільш універсальних видів сценічних мистецтв для нас є пантоміма. Саме цей жанр буде основним і опорним в створенні вистави. Вона буде гармонійно синтезувати в собі класичну пантоміму та mime.

На даному етапі зростання нашого колективу потрібно вийти з рамок постановки естрадного номера і навчитися працювати з великою формою, тобто виставою. Якщо все здійсниться як ми плануємо, то ця вистава стане для нас ключем до відкриття дверей у світ фізичного театру».

Партнери проекту:
Театральна компанія Mime Wave, Нідерланди, Амстердам;
Mime Wave Festival – міжнародний фестиваль фізичного театру 15-23.6, Київ.

Особлива подяка:
Мистецькій резиденції «Біла кобила»;
Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва.

Тривалість 60хв.

Схожі події

Жизель 20 листопада 18:30, Ср Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Жизель Вже не хочу 20 листопада Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати