24-pay-mark Created with Sketch.

VOGUE UA Conference. Fashion & Business Today 2023

1 листопада 2023, ср. 10:00-20:00
UNIT.Сity Київ, вул. Дорогожицька 3 (Корпус В12)
від 6000 ₴
від 6000 ₴

Про подiю

1 листопада в Києві пройде Vogue UA Conference. Fashion & Business Today. Вона повертається у традиційному форматі вперше з початку повномасштабного вторгнення і збирає провідних фахівців у сфері моди, краси та технологій.

Спікери з усього світу разом із дизайнерами, підприємцями, ритейлерами і креативниками обговорюватимуть нагальні питання сьогодення. Серед них - як адаптуватися до кризи і знайти натхнення, де шукати нові можливості й ресурси для збереження й розвитку бізнесу та які перспективи відкриває для моди штучний інтелект.

Зокрема, Джен Сідарі, засновниця й гендиректорка мультибрендової онлайн-платформи Angel for Fashion, розповість про кейси просування українського бізнесу за кордоном, а Юлія Свириденко, перша Віцепрем’єрміністерка — Міністерка економіки України, - як отримати грант на розвиток бізнесу в Україні та іншу державну підтримку. Українські дизайнери Іван Фролов, Катя Сільченко та засновниці Gunia Project, Марія Гаврилюк і Наталія Каменська, поділяться досвідом, як вивести бренд на міжнародну арену та розвивати в умовах війни.

На конференції будуть порушені питання застосування штучного інтелекту та технологічних інновацій у модній індустрії. Тамара Клое Легія з агенції прогнозування трендів у сфері моди та стилю життя WGSN, розповість про тенденції наступного року з позиції сталого розвитку та ШІ. Шана Чу, засновниця B2B-стартапу Tailr, поділиться досвідом, як за допомогою ШІ бренди можуть оптимізувати виробничі процеси.

"Український Vogue вирішив зробити релонч конференції Vogue UA Fashion & Business із символічною назвою першої зустрічі Today, щоб дослідити найкращі кейси та нестандартні підходи, які допоможуть модному бізнесу залучати інвестиції, творити і розвиватися, бути витривалим і винахідливим в умовах невизначеності й шалених ризиків", — коментує видавчиня українського Vogue Юлія Костецька.

Відкриє захід онлайн-звернення Анни Вінтур. Ведучою Vogue UA Conference виступить телеведуча та волонтерка Катерина Осадча.

Повний перелік спікерів та програма наповнення конференції будуть опубліковані на сайті vogue.ua до 20 жовтня 2023.

Частину коштів від продажу квитків буде спрямовано у фонд Veteranka, який опікується реабілітацією жінок-військових.

Автомобільний партнер BMW; парфумерний партнер BURBERRY; алкогольний партнер Zacapa.

Схожі події

Wisard day 27 липня 11:00, сб Wisard day Київ, Signal Event Hall від 300 ₴ Wisard day Вже не хочу 27 липня Wisard day Signal Event Hall Придбати