Voice of the Sympho Rock

3 грудня 2018, Пн. 19:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Voice of the Sympho Rock?

1. Це грандіозне шоу від майже сотні музикантів!
2. Всі учасники проекту - молоді й енергійні, готові заразити своїм ентузіазмом багатотисячну публіку.
3. Ви почуєте тут найулюбленіші і кращі рок-пісні.

Оркестр Олексія Чорного представляє проект під назвою Voice of the Sympho Rock. На підмостки Одеського оперного театру вийдуть 80 музикантів, щоб розгойдати зал!

Виконувати рок-композиції будуть, зокрема, вокалісти, хор, рок-група і навіть великий симфонічний оркестр. При цьому вік учасників шоу - 16-25 років, так що вони сповнені ентузіазму влаштувати справжнє потужне рок-вистава! 3 грудня з сцени прозвучать дійсно легендарні твори в стилі рок. Кожна пісня програми максимально збереже авторський стиль, при цьому ефект посилиться за рахунок багатоголосся, багатого звучання і мощі найталановитіших молодих вокалістів і симфонічного оркестру.

Керівник проекту Voice of the Sympho Rock, диригент Олексій Чорний п'ять років збирав музикантів по всій Україні. Всі учасники мають міцну класичну підготовку і просто шалено закохані в рок! За словами Олексія Чорного, музика - це те щось, де проявляється нутро людини: як він бачить цей світ і чим він живе. А ще в ній немає меж: "ти ставиш мету диригувати або грати добре. Але як саме добре - кінця цього немає". 3 грудня одесити зможуть оцінити по достоїнству легендарні рок-твори у виконанні десятків найкращих і найталановитіших музикантів!