Вовк в овечій шкурі

19 жовтня 2018, Пт. 19:00
Київський драматичний театр "Браво" Київ, вул. Олеся Гончара, 79
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Вовк в овечій шкурі"?

1. Щоб переконатися, що всі ми не ідеальні.
2. Зрозуміти, що не потрібно зустрічати по одягу.
3. Розслабитися і подивитися на щоденні проблеми здалеку - на сцені.

Невелике українське село. Тут живуть добрі і трохи довірливі люди. А в сільраді господарює добродушний голова. Людина теж непогана, хоча і не ідеальна. Головне, щовсім допомагає, чим може.

І так би й тяглися дні селян, якби на горизонті не з'явився підозрілий суб'єкт. Відразу видно, людина ділова, розумна, ввічливий (в костюмі, як-ніяк!). І пропонує хорошу справу: вирішити проблему газифікації. І нікого не бентежить, що в обмін він просить всього лише трохи землі.

Напевно, ви вже здогадалися, що голова підписує всі документи і, до того ж, з радістю видає за пройдисвіта дочку - любов як-ніяк! Чим все закінчиться? Дивіться спектакль «Вовк в овечій шкурі» і дізнаєтеся!

Динамічний сюжет, яскраво прописані персонажі, живі діалоги, цікавий початок і непередбачуваний фінал - такою ви побачите виставу «Вовк в овечій шкурі» в постановці Юрія Потапенка.

Ролі у виставі виконали: С. Паламадяла (Олег Миколайович), В. Антонюк (Сергій Іванович), Л. Кандраєва, Н. Ільченко (Міла), І. Малигіна, І. Мордусенко (Дуся), К. Мірошниченко, М. Махотіна (Оля), А. Нежурко, А. Попков (Вітя) та інші.

Не пропустіть одну з кращих комедій Театру «Браво»!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever 07 квітня 19:00, Нд Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Львів, Перший український театр для дітей та юнацтва від 140 грн. Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Вже не хочу 07 квітня Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Перший український театр для дітей та юнацтва Придбати