Вовк в овечій шкурі

19 жовтня 2018, Пт. 19:00
Київський драматичний театр "Браво" Київ, вул. Олеся Гончара, 79
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Вовк в овечій шкурі"?

1. Щоб переконатися, що всі ми не ідеальні.
2. Зрозуміти, що не потрібно зустрічати по одягу.
3. Розслабитися і подивитися на щоденні проблеми здалеку - на сцені.

Невелике українське село. Тут живуть добрі і трохи довірливі люди. А в сільраді господарює добродушний голова. Людина теж непогана, хоча і не ідеальна. Головне, щовсім допомагає, чим може.

І так би й тяглися дні селян, якби на горизонті не з'явився підозрілий суб'єкт. Відразу видно, людина ділова, розумна, ввічливий (в костюмі, як-ніяк!). І пропонує хорошу справу: вирішити проблему газифікації. І нікого не бентежить, що в обмін він просить всього лише трохи землі.

Напевно, ви вже здогадалися, що голова підписує всі документи і, до того ж, з радістю видає за пройдисвіта дочку - любов як-ніяк! Чим все закінчиться? Дивіться спектакль «Вовк в овечій шкурі» і дізнаєтеся!

Динамічний сюжет, яскраво прописані персонажі, живі діалоги, цікавий початок і непередбачуваний фінал - такою ви побачите виставу «Вовк в овечій шкурі» в постановці Юрія Потапенка.

Ролі у виставі виконали: С. Паламадяла (Олег Миколайович), В. Антонюк (Сергій Іванович), Л. Кандраєва, Н. Ільченко (Міла), І. Малигіна, І. Мордусенко (Дуся), К. Мірошниченко, М. Махотіна (Оля), А. Нежурко, А. Попков (Вітя) та інші.

Не пропустіть одну з кращих комедій Театру «Браво»!

Схожі події

Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Київ Модерн Балет. Спляча красуня 28 жовтня 19:00, Нд Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Спляча красуня Вже не хочу 28 жовтня Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Майстер та Маргарита 23 жовтня 19:00, Вт Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр, Луцьк від 150 грн. Майстер та Маргарита Вже не хочу 23 жовтня Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати