Маестро Володимир Гришко. Vivat Pavarotti

9 червня 2020, Вт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Організатор повідомляє, що подію перенесено на 9 червня.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА Квартал Концерт


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Контакти організатора +38 066 123 68 63, +38 097 095 95 95

Чому варто піти на концерт Володимира Гришка Vivat Pavarotti в Києві?

1. Володимир Гришко – володар золотого голосу, визнаний у всьому світі.
2. Vivat Pavarotti – спеціальна програма, присвячена ювілею легенди італійської опери Лучано Паваротті.
3. Масштаб події вразить і подарує неймовірні емоції.

Володимир Гришко з програмою Vivat Pavarotti в Києві

9 червня в Жовтневому Палаці відбудеться грандіозний концерт Володимира Гришка, присвячений 85-річному ювілею Лучано Паваротті. Спеціальна програма Vivat Pavarotti наповнить вас відчуттям прекрасного та подарує миті естетичної насолоди. Подія для справжніх гурманів, завітайте!

Радимо замовляти квитки, обравши найкращі місця, вже сьогодні.

Неперевершені твори світової опери у виконанні видатного українського тенора

Унікальна концертна програма Vivat Pavarotti буде представлена вперше. На концерті у виконанні маестро Володимира Гришка пролунають композиції італійської легенди, що знає весь світ: ’O sole mio, Ave Maria, Santa Lucia luntana та багато інших. До речі, саме Паваротті подарував Володимиру Гришку титул «маестро».

Лучано Паваротті – один з найпопулярніших оперних тенорів століття. Сотні тисяч вдячних слухачів приходили на його концерти. Багатьом відомо про дивовижний рекорд співака, для якого 165 разів піднімалася завіса після виступу в «Метрополітен-опера». Паваротті був нагороджений премією «Легенда Греммі».

Володимир Гришко – єдиний український оперний співак, який виконував головні партії в нью-йоркському театрі «Метрополітен-опера» понад 40 разів. За свою кар’єру він виходив на одну сцену з багатьма видатними співаками, серед яких Андреа Бочеллі, Монсеррат Кабальє та, звісно, Лучано Паваротті.

Приходьте й отримайте незабутні враження!

Де купити квитки на концерт Володимира Гришка з програмою Vivat Pavarotti?

Замовити квитки на концерт Володимира Гришка Vivat Pavarotti в Жовтневому Палаці в Києві можна на сайті Concert.ua. Доступні електронні квитки та квитки з доставкою.