Чарівна кісточка

22 червня 2019, Сб. 12:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Чарівна кісточка»?

1. Ви поринете в світ доброти і чудес.
2. Чи знайдете собі нових друзів на сонячному Сході.
3. Навчитесь правильно садити і вирощувати чарівні дерева.

У цій східній казці-легенді ви познайомитеся з доброю, справедливою і дуже милою дівчинкою Сатіко, її мудрим і працьовитим дідусем Хачатуров, сільським багачем дядьком Арегом, його сином - веселим і сміливим Рубіком, і, звичайно ж, з сільської пліткаркою тітонькою Осан.

Ви побуваєте далеко в горах, в маленькому селі, де старий Хачатур і юна Сатіко мріють виростити на кам'яному схилі квітучий сад. Станете свідками неймовірних чудес і приголомшливих подій. І хто знає, може бути, після нашої вистави ви захочете, щоб і під вашим вікном виросло чудо-дерево!

Вистава театру «Божа корівка» сповнений гумору, пісень і танців, він буде цікавий як дітям від 4 до 10 років, так і дорослим будь-якого віку.


Схожі події

Шопеніана. Кармен-сюїта 26 червня 18:30, Ср Шопеніана. Кармен-сюїта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 60 грн. Шопеніана. Кармен-сюїта Вже не хочу 26 червня Шопеніана. Кармен-сюїта Одеський театр Опери та Балету Придбати Запорожець за Дунаєм 25 червня 18:30, Вт Запорожець за Дунаєм Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Запорожець за Дунаєм Вже не хочу 25 червня Запорожець за Дунаєм Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Topless. Все включено 25 червня 19:30, Вт Чорний квадрат. Topless. Все включено Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Topless. Все включено Вже не хочу 25 червня Чорний квадрат. Topless. Все включено Bel etage Придбати Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати