Чарівник смарагдового міста

20 жовтня 2019, Нд. 12:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

"Чарівник смарагдового міста"

Колектив Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Творче об'єднання« Сцена »до Міжнародного Дня Театру підготував виставу для дітей за мотивами казки Олександра Волкова« Чарівник Смарагдового міста ».

Всім давно відома казка про сміливу дівчинці Еллі, яка допомогла своїм друзям повірити в себе і позбавила Чарівну країну від злих чарівниць.

Ця захоплююча історія - відмінна можливість для маленьких глядачів навчитися оцінювати вчинки героїв, замислюватися над ними, і як наслідок - гармонійно розвиватися. Наш спектакль про вічні питання: добро і зло, взаємовиручку і винахідливості, дружбу і зраду.

Він має величезне виховне значення для дітей, так як в ньому розкриваються теми морального розвитку, сили дружби, здатної творити справжні чудеса, боротьби за свободу і справедливість.

Режисер-постановник вистави - Анатолій Борисович Трегуб (1949-2016гг), відомий комедійний драматург і режисер, випускник Щукінського училища. Засновник ТО «Сцена» і вчитель акторів, які грають у виставі. У його спектаклях завжди іскрометний гумор, тонка іронія і своєрідний колорит, властивий тільки йому.

У виставі беруть участь: Микита Кузін, Михайло Яремчук, Віра Михайленко, Віталій Лузан, Ольга Овчинникова, Олена ...


Інші дати

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Маскарад Маскарад 1 Подія Маскарад 6.03 - 06.03.2020 Три Кота -50% на другий 14 березня 12:00, Сб Три Кота Київ, Будинок Кіно від 90 грн. Три Кота Вже не хочу 14 березня Три Кота Будинок Кіно Придбати В джазі тільки дівчата 26 лютого 18:30, Ср В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 лютого В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати