Чарівний концерт

19 травня 2019, Нд. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Чарівний концерт у Києві - фото №1 Чарівний концерт у Києві
Чарівний концерт у Києві - фото №2 Чарівний концерт у Києві афіша
Чарівний концерт у Києві - фото №3 Чарівний концерт у Києві квитки
Чарівний концерт у Києві - фото №4 Чарівний концерт у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на Чарівний концерт?

1. Відчути на собі цілющий ефект музики.
2. Відновити сили та душевну рівновагу.
3. Зануритися у світ авторської романтичної музики.

Продовжуємо серію чарівних концертів.

Дмитро Красноухов – відомий український піаніст, композитор та музичний терапевт. Вже кілька десятирічь його концерти радують людей своєю самобутністю та душевністю.

Музику Дмитра часто називають «чарівною». І не тільки тому, що вона дуже красива та занурює у світ романтичних переживань. Лікарями було помічено, що вона допомагає в лікуванні. Дмитра навіть спеціально запрошують грати для хворих та дітей.

На концертах завжди панує душевна атмосфера, автор розповідає цікаві історії та читає вірши.

Якщо ви хочете втекти від напруження великого міста, відновити сили та душевну рівновагу, отримати позитивний настрій чи просто провести романтичний вечір із коханою людиною, приходьте зануритись у світ Чарівної музики Дмитра Красноухова!

Схожі події

Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air 31 липня 18:00, Пт LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Київ, HC Hall від 200 грн. LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Вже не хочу 31 липня LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air HC Hall Придбати MONATIK в Queen Country Club 11 липня 19:00, Сб MONATIK в Queen Country Club Київ, Queen Country Club від 500 грн. MONATIK в Queen Country Club Вже не хочу 11 липня MONATIK в Queen Country Club Queen Country Club Придбати