19 травня 2019, Нд. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Чарівний концерт у Києві - фото №1 Чарівний концерт у Києві
Чарівний концерт у Києві - фото №2 Чарівний концерт у Києві афіша
Чарівний концерт у Києві - фото №3 Чарівний концерт у Києві квитки
Чарівний концерт у Києві - фото №4 Чарівний концерт у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на Чарівний концерт?

1. Відчути на собі цілющий ефект музики.
2. Відновити сили та душевну рівновагу.
3. Зануритися у світ авторської романтичної музики.

Продовжуємо серію чарівних концертів.

Дмитро Красноухов – відомий український піаніст, композитор та музичний терапевт. Вже кілька десятирічь його концерти радують людей своєю самобутністю та душевністю.

Музику Дмитра часто називають «чарівною». І не тільки тому, що вона дуже красива та занурює у світ романтичних переживань. Лікарями було помічено, що вона допомагає в лікуванні. Дмитра навіть спеціально запрошують грати для хворих та дітей.

На концертах завжди панує душевна атмосфера, автор розповідає цікаві історії та читає вірши.

Якщо ви хочете втекти від напруження великого міста, відновити сили та душевну рівновагу, отримати позитивний настрій чи просто провести романтичний вечір із коханою людиною, приходьте зануритись у світ Чарівної музики Дмитра Красноухова!

Схожі події

Big Jazz Night -50% на другий 15 листопада 19:00, Пт Big Jazz Night Київ, Д12 Всі СвоЇ від 350 грн. Big Jazz Night Вже не хочу 15 листопада Big Jazz Night Д12 Всі СвоЇ Придбати JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 650 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 5 Подiй Рок балади і Віртуози Києва 29.11 - 15.12.2019 Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати