19 травня 2019, Нд. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Чарівний концерт у Києві - фото №1 Чарівний концерт у Києві
Чарівний концерт у Києві - фото №2 Чарівний концерт у Києві афіша
Чарівний концерт у Києві - фото №3 Чарівний концерт у Києві квитки
Чарівний концерт у Києві - фото №4 Чарівний концерт у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на Чарівний концерт?

1. Відчути на собі цілющий ефект музики.
2. Відновити сили та душевну рівновагу.
3. Зануритися у світ авторської романтичної музики.

Продовжуємо серію чарівних концертів.

Дмитро Красноухов – відомий український піаніст, композитор та музичний терапевт. Вже кілька десятирічь його концерти радують людей своєю самобутністю та душевністю.

Музику Дмитра часто називають «чарівною». І не тільки тому, що вона дуже красива та занурює у світ романтичних переживань. Лікарями було помічено, що вона допомагає в лікуванні. Дмитра навіть спеціально запрошують грати для хворих та дітей.

На концертах завжди панує душевна атмосфера, автор розповідає цікаві історії та читає вірши.

Якщо ви хочете втекти від напруження великого міста, відновити сили та душевну рівновагу, отримати позитивний настрій чи просто провести романтичний вечір із коханою людиною, приходьте зануритись у світ Чарівної музики Дмитра Красноухова!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати