Театр Воробушек здуває пил шарами

13 листопада 2018, Вт. 19:00
Будинок Актора Харків, вул. Манізера, 3
від 225 грн.
від 225 грн.

Галерея

Театр Воробушек здуває пил шарами у Харкові - фото №1 Театр Воробушек здуває пил шарами у Харкові
Театр Воробушек здуває пил шарами у Харкові - фото №2 Театр Воробушек здуває пил шарами у Харкові афіша
Театр Воробушек здуває пил шарами у Харкові - фото №3 Театр Воробушек здуває пил шарами у Харкові квитки

Про подiю

Ми, тобто - Інародний театр абсурду Воробушек, врахували порівняння нашого гумору з чимось космічним і написали спеціальну п'єсу. Космічну про космос.

Тільки уявіть: спроектоване зоряне небо, під яким Воробушек покаже вам спектакль-альманах в стилі екзистенціальної комедії-панк.

Ви сидите в повній темряві. Над вами зірки, планети і чорні діри, і сам космос спілкується з вами басом, нагадуючи, що він безмежний і нескінченний, а потім б'є на контрасті на дріб'язкову подію, яка буде на сцені. Але вона до вас ближче, вона вас зачіпає і хвилює, смішить і лякає, дивує і чорниця. Все в кращих традиціях театру, але так життєво і близько до вас, як ніколи раніше.

Це незвичайний спектакль Воробушка. Адже кожен з учасників театру написав, поставив, зрежисував свій повноцінний міні-спектакль з іншими акторами театру. Все пронизане загальним мотивом і настроєм нестерпну легкість буття під покровом зоряного пилу, під покровом пилу шарами.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 23.03 - 23.03.2019