Воскресіння Лазаря (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі)

від 40 грн.

Галерея

Воскресіння Лазаря (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі) у Чернігові - фото №1 picture
Воскресіння Лазаря (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі) у Чернігові - фото №2 picture
Воскресіння Лазаря (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі) у Чернігові - фото №3 picture

Про подiю

Гомельський обласний драматичний театр, Республіка Білорусь

Психологічна драма на 2 дії.
Режисер-постановник – Валерій Анисенко.
Виконується білоруською мовою.

Через 20 років після придушення Польського повстання 1863 р. у зв’язку з виходом царського указу про амністію зустрічаються його колишні учасники, що воювали в одному загоні. Згадуючи свого командира, страченого разом з іншими повстанцями, вони починають з’ясовувати, хто міг його зрадити, і виявляється низка неприємних подробиць.

Для успішної боротьби за щастя інших необхідно, щоб у тебе самого були чистими і душа, і помисли – стверджують постановники вистави.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати брехуха брехуха 4 Події брехуха 22.03 - 11.04.2019