Воскресіння Лазаря (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі)

від 40 грн.

Галерея

Воскресіння Лазаря (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі) у Чернігові - фото №1 picture
Воскресіння Лазаря (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі) у Чернігові - фото №2 picture
Воскресіння Лазаря (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі) у Чернігові - фото №3 picture

Про подiю

Гомельський обласний драматичний театр, Республіка Білорусь

Психологічна драма на 2 дії.
Режисер-постановник – Валерій Анисенко.
Виконується білоруською мовою.

Через 20 років після придушення Польського повстання 1863 р. у зв’язку з виходом царського указу про амністію зустрічаються його колишні учасники, що воювали в одному загоні. Згадуючи свого командира, страченого разом з іншими повстанцями, вони починають з’ясовувати, хто міг його зрадити, і виявляється низка неприємних подробиць.

Для успішної боротьби за щастя інших необхідно, щоб у тебе самого були чистими і душа, і помисли – стверджують постановники вистави.

Схожі події

Майстер та Маргарита 21 жовтня 20:00, Нд Майстер та Маргарита Дворец культуры им. Т.Шевченко, Трускавець від 100 грн. Майстер та Маргарита Вже не хочу 21 жовтня Майстер та Маргарита Дворец культуры им. Т.Шевченко Придбати Кайдашева сім’я 01 грудня 19:00, Сб Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів, Київ від 80 грн. Кайдашева сім’я Вже не хочу 01 грудня Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Дракон 20 жовтня 19:00, Сб Дракон МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Дракон Вже не хочу 20 жовтня Дракон МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати