Воскресіння Лазаря (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі)

від 40 грн.

Галерея

Воскресіння Лазаря (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі) у Чернігові - фото №1 picture
Воскресіння Лазаря (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі) у Чернігові - фото №2 picture
Воскресіння Лазаря (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі) у Чернігові - фото №3 picture

Про подiю

Гомельський обласний драматичний театр, Республіка Білорусь

Психологічна драма на 2 дії.
Режисер-постановник – Валерій Анисенко.
Виконується білоруською мовою.

Через 20 років після придушення Польського повстання 1863 р. у зв’язку з виходом царського указу про амністію зустрічаються його колишні учасники, що воювали в одному загоні. Згадуючи свого командира, страченого разом з іншими повстанцями, вони починають з’ясовувати, хто міг його зрадити, і виявляється низка неприємних подробиць.

Для успішної боротьби за щастя інших необхідно, щоб у тебе самого були чистими і душа, і помисли – стверджують постановники вистави.

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Voice of the Sympho Rock 18 грудня 19:00, Вт Voice of the Sympho Rock Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 190 грн. Voice of the Sympho Rock Вже не хочу 18 грудня Voice of the Sympho Rock Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Інтим не пропонувати 11 грудня 19:30, Вт Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Вже не хочу 11 грудня Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Bel etage Придбати І тільки смерть розлучить нас 10 грудня 19:00, Пн І тільки смерть розлучить нас Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 240 грн. І тільки смерть розлучить нас Вже не хочу 10 грудня І тільки смерть розлучить нас Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати