Ось була весна

9 лютого 2019, Сб. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Вистава, створена за однією з кращих українських п'єс 19 століття, «Безталанна», сучасною мовою розповідає про одвічне і нескінченному пошуку людиною своєї долі.

Так вже створені ми - кожному призначена в житті своя доля, свій шлях, своя половинка ... Іноді ми - розумні і горді - намагаємося самостійно змінити свою долю, втекти від неї. Але це не завжди вдається ... І добре, якщо подібні наші спроби не приводять до трагічної розв'язки ...

«Ось була весна» сучасна, жива, сьогоднішня історія! Звичайні хлопці і дівчата, яких можна зустріти на вулиці, і ті, яких можна було зустріти сто років тому, нічим не відрізняються один від одного, коли мова йде про справжні почуття, про пристрасть, яка затьмарює розум, любовний трикутник, з якого майже неможливо знайти вихід, і любові, про яку неможливо забути.

Спектакль грають молоді актори - грають щиро і пристрасно. Люблять, ревнують, змінюють, страждають ... і знову люблять. І в якийсь момент забуваєш, що перед тобою артисти - настільки живими і близькими до нас виникають вони в своїх ролях.

Музичне рішення вистави побудовано на композиціях з репертуару групи «Океан Ельзи», які органічно увійшли в палітру вистави і ще більше наблизили її до сучасного глядача.

Вистава українською мовою.

Тривалість 2 год 45 хв. З антрактом.