Ось була весна

26 січня 2019, Сб. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Вистава, створена за однією з кращих українських п'єс 19 століття, «Безталанна», сучасною мовою розповідає про одвічне і нескінченному пошуку людиною своєї долі.

Так вже створені ми - кожному призначена в житті своя доля, свій шлях, своя половинка ... Іноді ми - розумні і горді - намагаємося самостійно змінити свою долю, втекти від неї. Але це не завжди вдається ... І добре, якщо подібні наші спроби не приводять до трагічної розв'язки ...

«Ось була весна» сучасна, жива, сьогоднішня історія! Звичайні хлопці і дівчата, яких можна зустріти на вулиці, і ті, яких можна було зустріти сто років тому, нічим не відрізняються один від одного, коли мова йде про справжні почуття, про пристрасть, яка затьмарює розум, любовний трикутник, з якого майже неможливо знайти вихід, і любові, про яку неможливо забути.

Спектакль грають молоді актори - грають щиро і пристрасно. Люблять, ревнують, змінюють, страждають ... і знову люблять. І в якийсь момент забуваєш, що перед тобою артисти - настільки живими і близькими до нас виникають вони в своїх ролях.

Музичне рішення вистави побудовано на композиціях з репертуару групи «Океан Ельзи», які органічно увійшли в палітру вистави і ще більше наблизили її до сучасного глядача.

Вистава українською мовою.

Тривалість 2 год 45 хв. З антрактом.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 2 Події Німецький цирк Black and White 21.04 - 21.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019