Повернення блудного батька

8 грудня 2018, Сб. 19:00
від 60 грн.
від 60 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому Варто піті на вистави "Повернення блудного батька"?

1. поворот сюжету, Які змусять вас здівуватіся.
2. Каскад комічніх сцен.
3. Непрості, но цікаві персонажі.

"Повернення блудного батька" - фантастична комедія, повна сюрпрізів. В Основі вистави - п'єса відомого українського телеведуча Іллі Ноябрьова.

Фільм, зняти за твором, Вийшов в 2009 году, а в Наступний году відбулася театральна Прем'єра Театру драми и комедії на лівому березі. Листопаді є и режисером-постановником вистави. Дія сюжету відбувається в 1970-і роки.

Тетяна - самотня жінка, яка сама вирости двох дітей. Ми потрапляємо на ее ювілей, в самому розпалі которого неждано-негадано возвращается ее чоловік, Який БУВ відсутній ні багато, ні мало 17 років. Альо привели его НЕ благі спонукані и не почуття провини. Пропалену аферист решил вернуться в сім'ю через много років лишь того, что хочет пожівітіся за рахунок родічів.

Звичайно, повернення "блудного батька и Чоловіка" ставити мирне Існування сім'ї з ніг на голову. А ось чи вдастся шахраєві втіліті свой підступній план в життя - це велике питання. Аджея непросто поступат безсердечность, коли на Кін поставлено Довіру и любов Власний дітей. Ві обов'язково посмієтеся від душі, но цею сміх буде не бездумно. Чекаємо Вас!