Повернення блудного батька

26 січня 2019, Сб. 19:00
від 60 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантується повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету: 19:00 25/01/2019. Деталі тут
від 60 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Повернення блудного батька"?

1. Повороти сюжету, які змусять вас здивуватися.
2. Каскад комічних сцен.
3. Непрості, але цікаві персонажі.

"Повернення блудного батька" - фантастична комедія, повна сюрпризів. В основі вистави - п'єса відомого українського телеведучого Іллі Ноябрьова.

Фільм, знятий за твором, вийшов в 2009 році, а в наступному році відбулася театральна прем'єра Театру драми і комедії на лівому березі. Ноябрьов є і режисером-постановником вистави. Дія сюжету відбувається в 1970-і роки.

Тетяна - самотня жінка, яка сама виростила двох дітей. Ми потрапляємо на її ювілей, в самому розпалі якого неждано-негадано повертається її чоловік, який був відсутній ні багато, ні мало 17 років. Але привели його не благі спонукання і не почуття провини. Пропалений аферист вирішив повернутися в сім'ю через багато років лише тому, що хоче поживитися за рахунок родичів.

Звичайно, повернення "блудного батька і чоловіка" ставить мирне існування сім'ї з ніг на голову. А ось чи вдасться шахраєві втілити свій підступний план в життя - це велике питання. Адже непросто поступати безсердечно, коли на кін поставлено довіру і любов власних дітей. Ви обов'язково посмієтеся від душі, але цей сміх буде не бездумним. Чекаємо Вас!