Ворог народу (Доктор Стокманн)

16 січня 2020, Чт. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Ворог народу (Доктор Стокманн) в Києві! Чекаємо вас 2020-01-16 о 19:00 на майданчику Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Київ.
Ви можете купити квитки на Ворог народу (Доктор Стокманн) на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на спектакль Ворог народу (Доктор Стокманн)?

1. Відмінно промальована внутрішня боротьба головного героя
2. Складний сюжет, який призводить героя до ситуації «один проти всіх»
3. Елегантні костюми, відповідні 19 сторіччя

Творча група Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки представляє драму «Ворог народу».

Події п'єси Генріка Ібсена «Ворог народу (Доктор Стокманн)» відбувається в позаминулому столітті. Але проблеми, що піднімаються в творі, не втратили своєї актуальності і в сучасному суспільстві.

За словами литовського режисера Йонаса Вайткуса, п'єса демонструє глядачеві, наскільки небезпечною може бути ідея, яку доводять до крайності. І жертвами можуть стати навколишні, а не тільки автор ідеї, що йде ва-банк, нехай навіть з найсвітлішими прагненнями. Інфантильна віра в те, що твої прогресивні рішення подолають будь-які перешкоди, може привести до особистої трагедії. Чекає чи подібна доля «ворога народу» Доктора Стокманн? Або стіна лицемірства й користолюбства впаде?

На ці питання глядачеві належить відповісти, спостерігаючи за діями героя п'єси Стокманн. Він з'ясовує, що жителям і гостям курортного міста загрожують хвороботворні бактерії, якими заражені водойми містечка. Благий намір допомогти людям обертається протистоянням доктора і народу.

Постановка - Йонас Вайткус (Литва).
Режисер - Алла Рибікова.
У виставі грають Олександр Кобзар, Юрій Гребельник, Таїсія Бойко, Наталя Доля, Ірина Бучко, Юлія Смушкова, Віктор Алдошин, Сергій Озіряний, Віталій Овчаров, Олег Роєнко, Віктор Семирозуменко, Олександр Гетьманський, В'ячеслав Лісенбарт, Василь Юрченко.

Вистава з одним антрактом. Тривалість - 2 години 50 хвилин.