Время и Стекло

5 грудня 2019, Чт. 20:00
Malevich Concert Arena Львів, Проспект Чорновола, 2
від 590 грн.
від 590 грн.
Обрати квиток

Галерея

Время и Стекло у Львові - фото №1 Время и Стекло у Львові
Время и Стекло у Львові - фото №2 Время и Стекло у Львові афіша
Время и Стекло у Львові - фото №3 Время и Стекло у Львові квитки

Про подiю

Гурт "Время и Стекло" влаштовує гучну музичну тусовку у Львові! 5 грудня 2019 року нестримна енергія VISLOVO захопить Malevich Concert Arena

Усередині них живе енергія абсолютної свободи, яка "заражає" людей по всьому світу. Їхня музика викликає звикання, а кліпи хочеться переглядати мільйони разів. Музичні трендсеттери і хітмейкери Надя та Позитив – самі собі бренд! Вони створили свій впізнаваний стиль і лише їм під силу керувати потужною енергією VISLOVO. Вона не піддається поясненню, її не впіймати й не підпорядкувати. Її можна тільки відчути, а потім поділитися з усіма.

VISLOVO – це яскрава стрітстайл-вечірка цієї осені від головних по крутих тусовках – групи "Время и Стекло"! Піддайся заряду музики й увірвися в крутий рух під треки з нового альбому.

Режисерами-постановниками масштабного шоу стануть Наталя Лисенкова, Наталя Рівненська та Марія Григоращенко, які працюють над створенням номерів для ТБ-проектів і концертів популярних українських артистів. Нещодавно режисерки створили частину перфомансу для виступу співачки Pink на премії Brit Awards.

Це буде VISLOVO!

КВИТКИ НА ВРЕМЯ И СТЕКЛО

Для VISLOVO немає меж, воно має властивість швидко поширюватися і скоро охопить всю країну. Встигни купити тікет на великий сольний концерт у Львові на сайті Concert.ua або в найближчому квитковому офісі – і побачити це першим!