Время и Стекло

14 березня 2019, Чт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Время и Стекло?

1. Відчути приголомшливу атмосферу живих виступів групи.
2. Танцювати до упаду, адже під їхні пісні ноги просто не стоять на місці!
3. Ця подія для тих, хто на стилі.

Кожен концерт групи Время и Стекло - радість для їх численної армії фанатів. Приходьте на виступ музичного проекту, який впевнено займає нішу найстильнішою української команди.

Проект - дітище продюсерського центру MOZGI. І в цьому році йому виповнюється вже 8 років. Група була просто приречена на успіх: вже через 10 днів після випуску їх перший кліп став п'ятим за переглядами на каналі YouTube (в рубриці "Світові музиканти").

З тих пір команда постійно видає суперхіти. Кожна нова пісня проекту не схожа на попередні. І в цьому фішка "Время и Стекло". Надя і Позитив невпинно експериментують зі звучанням і образами, розкриваючись в різних жанрах. Може, в цьому секрет їх шаленою популярністю? Наприклад, відеокліп на композицію "Ім'я 505" набрав більше 200 мільйонів переглядів! Решта треки теж не сильно відстають: "На стилі", "Навернопотомучто", "Троль" - близько 130 мільйонів. Та що там казати, якщо будь-яке їхнє відео набирає не менше 20 мільйонів!

До речі, ось уже 5 років хлопці виступають разом з артистами балету Flow Masters. Так що на їх концертах вас чекає справжнє шоу. Надя і Позитив закохані в музику, їхні виступи - це заряд енергії, драйву і кайфу від улюбленої справи!

Інші дати

Время и Стекло

15 березня 2019 19:00

Театр музкомедії, Одеса

Перейти до опису
від 350 грн.