31 січня 2019, Чт. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

час Х в Одесі - фото №1 час Х в Одесі
час Х в Одесі - фото №2 час Х в Одесі афіша
час Х в Одесі - фото №3 час Х в Одесі квитки
час Х в Одесі - фото №4 час Х в Одесі на concert.ua
час Х в Одесі - фото №5 час Х в Одесі фото
час Х в Одесі - фото №6 час Х в Одесі піти

Про подiю

Чому варто піти на концерт Час Х?

1. Зігрітися від звуків безсмертних хітів класичної музики.
2. Насолодитися живою музикою у виконанні оркестру, який виграв у шоу «Битва оркестру 2018».
3. Відео супровід на екранах, створять незабутні враження і ефект повного занурення в музичний простір.

У складі оркестру - молоді талановиті музиканти, лауреати міжнародних конкурсів. З оркестром виступають провідні оперні співаки України. З моменту створення колектив дав сотні концертів в Польщі, Німеччині, Голландії та Швейцарії.
«І, нарешті, - наш перший довгоочікуваний концерт в Одесі», - сказав керівник GRAND Orchestra Віталій Ковальчук (диригент Одеського національного академічного театру опери та балету).
31 січня 2019 о 19:00 на сцені Одеської філармонії виступить симфонічний оркестр GRAND Orchestra з новою програмою «Час Х - час хітів». У програмі - твори, написані за останні три століття.

Якщо Ви ніколи не були на концерті класики - наш концерт хороший привід долучитися до дива!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Пошлая Молли 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати