Время и стекло

6 грудня 2019, Пт. 20:00
Pasage Gartenberg Івано-Франківськ, вул. Незалежності 3
від 649 грн.
від 649 грн.

Галерея

Про подiю

Время и Стекло у Івано-франківську з новою програмою

В основі нової програми гурту Время и Стекло – треки нового альбому VISLOVO, зарядженого нестримним позитивом. На всіх чекає грандіозна стрітстайл-вечірка, з крутою музикою, чудовим настроєм і яскравими враженнями.

VISLOVO – це безмежний мегарелакс. Це потужний енергетичний заряд для всіх, хто прагне стати частиною крутого руху. Режисери-постановники великого шоу – Наталя Лисенкова, Наталя Рівненська та Марія Григоращенко. Це справжні професіонали, які постійно співпрацюють з провідними українськими артистами. Вони також мають досвід створення елементів перфомансу для зірки Pink на премії Brit Awards. Ставши унікальним брендом, гурт Время и Стекло вже кілька років поспіль встановлює свої правила на музичних просторах України й далеко за її межами. Отже VISLOVO вже скоро зачепить і тебе.

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Євген Хмара. Концерт інструментальної музики 14 грудня 19:00, Сб Євген Хмара. Концерт інструментальної музики Одеса, Одеська обласна філармонія від 280 грн. Євген Хмара. Концерт інструментальної музики Вже не хочу 14 грудня Євген Хмара. Концерт інструментальної музики Одеська обласна філармонія Придбати