Всі її вбивці - Агата Крісті

14 вересня 2019, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 125 грн.
від 125 грн.

Галерея

Всі її вбивці - Агата Крісті у Києві - фото №1 Всі її вбивці - Агата Крісті у Києві
Всі її вбивці - Агата Крісті у Києві - фото №2 Всі її вбивці - Агата Крісті у Києві афіша
Всі її вбивці - Агата Крісті у Києві - фото №3 Всі її вбивці - Агата Крісті у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Всі її вбивці"?

1. Виставу "Всі її вбивці" створено за спогадами всесвітньо відомої англійської письменниці авторки детективів Агати Крісті.
2. Головними персонажами вистави є не тільки люди, а ще й цілком живі ляльки, детективи месьє Еркюль Пуаро, містер Гастінгс і міс Марпл, яких створила спеціально для вистави відома лялькарка Iness Kuzhom.
3. На глядачів чекає також вікторіанський настільний театр з паперовими ляльками, які будуть створюватись прямо під час вистави, а також багато цікавої інформації та незабутніх позитивних емоцій

Слоган вистави: "Постійно повторюйте собі, що людям нудно вас слухати" (с) Агата Крісті

Головні персонажі вистави: Агата Крісті (вона ж Агата Міллєр і Агата Меллоуен), детективи месьє Еркюль Пуаро, містер Гастінгс і міс Марпл.

Ляльки для вистави створила Iness Kuzhom.

Чай та каву додано до квитка.

Схожі події

польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Ліки від депресії 15 вересня 19:00, Нд Ліки від депресії Одеса, Російський театр від 60 грн. Ліки від депресії Вже не хочу 15 вересня Ліки від депресії Російський театр Придбати польська кров 20 вересня 18:30, Пт польська кров Одеса, Театр музкомедії від 200 грн. польська кров Вже не хочу 20 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Оксамитовий сезон Оксамитовий сезон 1 Подія Оксамитовий сезон 15.09 - 15.09.2019