Всі її вбивці

22 серпня 2019, Чт. 20:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 125 грн.
від 125 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Всі її вбивці"?

1. Подання "Все її вбивці" створено за спогадами всесвітньо відомої англійської письменниці автора детективів Агати Крісті.
2. Головними персонажами вистави є не тільки люди, а й цілком живі ляльки, детективи месьє Еркюль Пуаро, містер Гастінгс і міс Марпл, яких створила спеціально для спектаклю відома лялькарка Iness Kuzhom.
3. На глядачів чекає також вікторіанський настільний театр з паперовими ляльками, які будуть створюватися прямо під час вистави, а також багато цікавої інформації і незабутніх позитивних емоцій

Слоган вистави: "Постійно повторюйте собі, що людям нудно вас слухати" (с) Агата Крісті

Головні персонажі вистави: Агата Крісті (вона ж Агата Міллер і Агата Меллоуен), детективи месьє Еркюль Пуаро, містер Гастінгс і міс Марпл.

Ляльки для вистави створила Iness Kuzhom.

Чай і кава доданий до квитка.

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! 12 липня 19:00, Нд Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Київ, Surf OLO Club від 200 грн. Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Вже не хочу 12 липня Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Surf OLO Club Придбати Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» 15 липня 20:00, Ср Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Одеса, Літній театр від 200 грн. Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Вже не хочу 15 липня Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Літній театр Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 12.07 - 26.07.2020