Всі її вбивці

22 серпня 2019, Чт. 20:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 125 грн.
від 125 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Всі її вбивці"?

1. Подання "Все її вбивці" створено за спогадами всесвітньо відомої англійської письменниці автора детективів Агати Крісті.
2. Головними персонажами вистави є не тільки люди, а й цілком живі ляльки, детективи месьє Еркюль Пуаро, містер Гастінгс і міс Марпл, яких створила спеціально для спектаклю відома лялькарка Iness Kuzhom.
3. На глядачів чекає також вікторіанський настільний театр з паперовими ляльками, які будуть створюватися прямо під час вистави, а також багато цікавої інформації і незабутніх позитивних емоцій

Слоган вистави: "Постійно повторюйте собі, що людям нудно вас слухати" (с) Агата Крісті

Головні персонажі вистави: Агата Крісті (вона ж Агата Міллер і Агата Меллоуен), детективи месьє Еркюль Пуаро, містер Гастінгс і міс Марпл.

Ляльки для вистави створила Iness Kuzhom.

Чай і кава доданий до квитка.

Схожі події

Флорія Тоска 25 серпня 18:30, Нд Флорія Тоска Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Флорія Тоска Вже не хочу 25 серпня Флорія Тоска Одеський театр Опери та Балету Придбати смішна академія 24 серпня 19:00, Сб смішна академія Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. смішна академія Вже не хочу 24 серпня смішна академія Театр на Чайній Придбати Народження балерини 27 серпня 13:00, Вт Народження балерини Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Народження балерини Вже не хочу 27 серпня Народження балерини Одеський театр Опери та Балету Придбати 50 відтінків сірого 26 серпня 19:00, Пн 50 відтінків сірого Одеса, Театр музкомедії від 1 грн. 50 відтінків сірого Вже не хочу 26 серпня 50 відтінків сірого Театр музкомедії Придбати