Все, кінець!..

14 листопада 2018, Ср. 20:00
Мала Опера (Мала сцена) Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Все, кінець!.. у Києві - фото №1 Все, кінець!.. у Києві
Все, кінець!.. у Києві - фото №2 Все, кінець!.. у Києві афіша
Все, кінець!.. у Києві - фото №3 Все, кінець!.. у Києві квитки
Все, кінець!.. у Києві - фото №4 Все, кінець!.. у Києві на concert.ua

Про подiю

Мала опера представляє одного з кращих комедійних акторів столиці - ексцентричний і вибухонебезпечний Сергій Детюк в моно-комедії «Все, кінець!..»

Ми раді повідомити, що репертуар Київської малої опери поповнився одним з найпотужніших і психологічно видовищних театральних шоу. Успіх постановки режисера Віктора Попова підтверджується участю вистави у великій кількості фестивалів в Україні та за кордоном.

Гумор - так!

Філософські нотки - безсумнівно.

Акторська віддача - level 80 !!!

Вистава починається з того, що герой говорить: «Я дорахую до 1000-чи і застрелюсь ...» Те, що трапляється після змушує глядачів співпереживати герою, спрямовуватися за ним в глибини його бурхливої фантазії і: дивує, розбурхує, шокує.

За сприяння Драмте «МО» і Департаменту культури КМДА.


Схожі події

Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Лебедине озеро. Львівська Опера 14 лютого 19:00, Чт Лебедине озеро. Львівська Опера Ужгород, Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр від 150 грн. Лебедине озеро. Львівська Опера Вже не хочу 14 лютого Лебедине озеро. Львівська Опера Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр Придбати Чорний квадрат. Усі жінки продаються 05 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Усі жінки продаються Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Усі жінки продаються Вже не хочу 05 лютого Чорний квадрат. Усі жінки продаються Bel etage Придбати Вірші Листи Сміх 06 лютого 20:00, Ср Вірші Листи Сміх Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Вірші Листи Сміх Вже не хочу 06 лютого Вірші Листи Сміх Будинок Кіно Придбати