Все, кінець!..

14 листопада 2018, Ср. 20:00
Мала Опера (Мала сцена) Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Все, кінець!.. у Києві - фото №1 Все, кінець!.. у Києві
Все, кінець!.. у Києві - фото №2 Все, кінець!.. у Києві афіша
Все, кінець!.. у Києві - фото №3 Все, кінець!.. у Києві квитки
Все, кінець!.. у Києві - фото №4 Все, кінець!.. у Києві на concert.ua

Про подiю

Мала опера представляє одного з кращих комедійних акторів столиці - ексцентричний і вибухонебезпечний Сергій Детюк в моно-комедії «Все, кінець!..»

Ми раді повідомити, що репертуар Київської малої опери поповнився одним з найпотужніших і психологічно видовищних театральних шоу. Успіх постановки режисера Віктора Попова підтверджується участю вистави у великій кількості фестивалів в Україні та за кордоном.

Гумор - так!

Філософські нотки - безсумнівно.

Акторська віддача - level 80 !!!

Вистава починається з того, що герой говорить: «Я дорахую до 1000-чи і застрелюсь ...» Те, що трапляється після змушує глядачів співпереживати герою, спрямовуватися за ним в глибини його бурхливої фантазії і: дивує, розбурхує, шокує.

За сприяння Драмте «МО» і Департаменту культури КМДА.


Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 29.11 - 30.11.2018 Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено 27 листопада 19:30, Вт Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage, Київ від 149 грн. Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Вже не хочу 27 листопада Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage Придбати Спляча красуня 22 листопада 19:00, Чт Спляча красуня Національна опера України, Київ від 100 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 листопада Спляча красуня Національна опера України Придбати Серенада Сонячної Долини 02 грудня 19:00, Нд Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 150 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 02 грудня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати