Все, кінець!..

14 листопада 2018, Ср. 20:00
Мала Опера (Мала сцена) Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Все, кінець!.. у Києві - фото №1 Все, кінець!.. у Києві
Все, кінець!.. у Києві - фото №2 Все, кінець!.. у Києві афіша
Все, кінець!.. у Києві - фото №3 Все, кінець!.. у Києві квитки
Все, кінець!.. у Києві - фото №4 Все, кінець!.. у Києві на concert.ua

Про подiю

Мала опера представляє одного з кращих комедійних акторів столиці - ексцентричний і вибухонебезпечний Сергій Детюк в моно-комедії «Все, кінець!..»

Ми раді повідомити, що репертуар Київської малої опери поповнився одним з найпотужніших і психологічно видовищних театральних шоу. Успіх постановки режисера Віктора Попова підтверджується участю вистави у великій кількості фестивалів в Україні та за кордоном.

Гумор - так!

Філософські нотки - безсумнівно.

Акторська віддача - level 80 !!!

Вистава починається з того, що герой говорить: «Я дорахую до 1000-чи і застрелюсь ...» Те, що трапляється після змушує глядачів співпереживати герою, спрямовуватися за ним в глибини його бурхливої фантазії і: дивує, розбурхує, шокує.

За сприяння Драмте «МО» і Департаменту культури КМДА.


Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати