Все про Кармен

24 січня 2020, Пт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Все про Кармен в Києві! Чекаємо вас 24 січня о 19:00 у МКЦ ім. І. Козловського.
Ви можете купити квитки на Все про Кармен на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на Все про Кармен?

1. Стати свідком історії Кармен.
2. Послухати гостю з Відня Марину Лопез.
3. Послухати хорошу музику і надихнутися.

Вечір іспанської музики і танцю.

Якщо вам цікава історія однією з найпопулярніших героїнь світу — вам до нас у #KozlovskyiArtCenter на вечір «Все про Кармен».

Кармен… — як багато асоціацій народжує це ім’я! Скільки втілень трагічного образу — в літературі, музиці, поезії, живопису і кіно… У програмі візьмуть участь солісти Національної оперети України, з. а. України Соломія Приймак (сопрано) і Олександр Харламов (бас).

Танцювальний образ Кармен представить група фламенко Українсько-іспанського центру під керуванням Ольги Шарапи.

А оперну Кармен і декілька іспанських романсів представить наша гостя з Відня (Австрія) — лауреат міжнародних конкурсів Марина Лопез (меццо-сопрано).

Концертмейстер – лауреат міжнародних конкурсів Анна Поліщук.
А от ворожити з Кармен будемо всі разом… На вас чекають приємні сюрпризи…
Режисер і ведуча – Тетяна Зозуля

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Двоє 25 липня 19:00, Сб Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 25 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Є місто, яке я бачу уві сні ... 14 липня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 14 липня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 12.07 - 26.07.2020