Всі ми родом з дитинства

4 липня 2019, Чт. 19:30
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Всі ми родом з дитинства?

1. Згадати найтепліші моменти дитинства
2. Побачитися і прийти зі старими друзями
3. Скинути вантаж щоденних турбот хоч на один вечір

Замість призначеного вистави «Двоє, не рахуючи собаки (Історія собаки)», відбудеться показ вистави «Всі ми родом з дитинства». Всі куплені квитки залишаються дійсними для проходу. При бажанні повернути кошти за куплені квитки - зверніться, будь ласка, в каси театру.

Запрошуємо вас на моноспектакль «Всі ми родом з дитинства» в постановці творчого колективу Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки.

Автор сценарію і виконавець головної ролі вистави - Юрій Яковлєв. Саме він буде спілкуватися зі сцени з глядачем, розповідаючи невигадані історії з життя: сумні і радісні, романтичні і не тільки. Своєю постановкою артист демонструє, наскільки важливо для людини зберігати в пам'яті добрі і яскраві моменти з дитинства, юності. І черпати з них позитив. І робити світ навколо себе світліше і добріші. А почати - з самого себе! Наприклад, взяти і сказати «спасибі» - тим, хто в дитинстві оточив вас турботою, любов'ю, поділився душевною теплотою: щедро, безкорисливо.

Так, хто буде сперечатися, - ми все родом з дитинства. Там залишилися найчистіші і добрі спогади, самі барвисті моменти і події. Юрій Яковлєв поверне вас в той безтурботний час, коли сварка з однокласником чи шкільна «двійка» здавалися найсерйознішою проблемою. Та багато чого пов'язано у кожного з нас з цим часом! Впевнені, в оповіданнях артиста глядачі дізнаються і себе, і своїх друзів. «Всі ми родом з дитинства» - це сучасна «машина часу», за допомогою якої ви знову повернетеся в свої кращі роки ...

Вистава теплий і душевний. Обов'язково приходьте!

Режисер-куратор - Ольга Гаврилюк.
У головній ролі - Юрій Яковлєв.

Вистава йде без антракту, тривалість - 1 година 25 хвилин.

Схожі події

фантастична ніч фантастична ніч 2 Події фантастична ніч 23.12 - 23.12.2019 VLAD. Історія кохання 17 грудня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 17 грудня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 2 Події Пісочна казка Снігова Королева 21.12 - 04.01.2020