Нова дата

Вышел Покурить

3 травня 2020, Нд. 19:00
від 349 грн.
від 349 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.
Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.
Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Вышел Покурить в Одесі! Чекаємо на вас 29 березня о 19:00 у Палаці сучасної культури ПОРТ.

Ви можете купити квитки на Вышел Покурить на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Сьогодні вночі вони просяться на свободу. Ти коли-небудь думав про справжню свободу? Свободу від думки інших... Навіть від своєї власної? Блискавка, візьми мою руку. Покажи мені своє обличчя на дні чорної води.

Вышел Покурить = кара твого страху.

Те, що розсікає його сяючим лезом.

Тисне, немов осінній лист.