Виставка гігантських китайських ліхтарів

Кожного дня 20:30
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Світяться в темряві: в Одесі стартує виставка гігантських китайських ліхтарів

З 25 червня в Одесу повертається виставка, яка підкорила серця мільйонів українців. Відвідувачі зможуть побачити гігантські фігури ручної роботи, виконані з натурального шовку і led-ламп. Всього буде представлено більше 30-ти світових інсталяцій до трьох метрів у висоту, серед яких: теракотова армія і велика китайська стіна, сичуанська опера, персонажі стародавніх китайських казок і легенд, китайський зоопарк, панди і фламінго, алея закоханих, китайський зоопарк і жителі підводного світу.

«Ми планували показати виставку ще в березні, але карантин вніс корективи в наші плани. Тепер у нас з'явилася можливість розбавити дозвілля українців таким приємною подією. Ви зможете побачити справжнє містечко вогнів з тематичними інсталяціями, зробити яскраві фото з гігантськими світловими фігурами і провести дивовижний час з сім'єю і друзями », - розповідає організатор виставки, керівник компанії Grand Event Денис Погорілко.

Виставка триватиме до 30 серпня. Організатори попереджають про те, що на території парку будуть діяти певні обмеження, пов'язані з карантином. Зокрема, відвідувачі будуть допускатися на територію парку тільки в захисній масці, також буде проводитися контроль кількості відвідувачів, що одночасно знаходяться на території парку.

Коли: з 20:30 до 23:00 без вихідних.
Адреса: парк ім. Савицького (вул. Мельницька, 32в)
Вхід: 150 гривень - дорослий, дитячий - 100 гривень.