3 березня 2020, Вт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 250 грн.
від 250 грн.

зламуючи реальність

Галерея

Про подiю

Зламуючи реальність в Одесі! Чекаємо вас 2020-03-03 о 19:00 на майданчику Русский театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Зламуючи реальність на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на шоу «Зламуючи реальність» в Одесі?

1.Новий революційний погляд на життя і навколишній світ.
2. Барвистий проект, що затягує увагу і стирає межі між вигадкою і реальністю.
3. Шоу, яке дивує, інтригує і захоплює одночасно, варто вашої уваги!

3 березня в Російському театрі Одеси відбудеться унікальне кібер містичне шоу «Зламуючи реальність». Хтось каже, що наш світ - не що інше як ретельно прописана багаторівнева гра. А ми - всього лише її персонажі. Число прихильників теорії зростає з кожним днем. А що якщо ... так і є? Або навпаки, людина - щось неймовірне і непідвладне розуміння ...

Унікальний проект «Зламуючи реальність»: хто ми - персонажі комп'ютерної гри або щось більше?

Революційний шоу Євгена Прейс і Іллі Ларіонова - це абсолютно новий формат. Це - безцінна можливість зазирнути всередину своєї свідомості, намагаючись стати на крок ближче до потаємної таємниці.


Знайомтеся з учасниками шоу:
• Євген Прейс - гипнолог і нейро-хакер, унікальний психолог. Вміє керувати свідомістю. Отримав премію «На благо світу» і провів тренінги в 25 країнах світу, надавши допомогу більш ніж мільйону чоловік.
• Ілля Ларіонов - неповторний майстер ілюзій і Менталіст. За його плечима - понад 4000 подань по всьому світу, а також виступи перед шістьма президентами одночасно. Є автором і ведучим телепроекту «Школа чаклунства».

Так яка ж справжня реальність? І яка в ній роль кожного з нас? - Чекаємо вас, щоб разом ламати шаблони і стрімко мчати назустріч новим знанням!

Схожі події

Прем'єра! двоє Подію перенесено 02 травня 19:00, Сб Прем'єра! двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Прем'єра! двоє Вже не хочу 02 травня Прем'єра! двоє Театр на Чайній Придбати ДИВНІ ЛЮДИ. СКОЛЬКО СТОИТ ЗАКАЗАТЬ БОССА? 24 квітня 19:00, Пт ДИВНІ ЛЮДИ. СКОЛЬКО СТОИТ ЗАКАЗАТЬ БОССА? Київ, Будинок архітектора від 200 грн. ДИВНІ ЛЮДИ. СКОЛЬКО СТОИТ ЗАКАЗАТЬ БОССА? Вже не хочу 24 квітня ДИВНІ ЛЮДИ. СКОЛЬКО СТОИТ ЗАКАЗАТЬ БОССА? Будинок архітектора Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 15:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 18:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати