24-pay-mark Created with Sketch.

WARНЯКАННЯ 5:0

21 листопада 2023, вт. 18:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 500 грн.
від 500 грн.

Про подiю

WARНЯКАННЯ 5:0. Презентація альбому та розширена концертна програма у Будинку кіно

WARНЯКАННЯ — документально-музичний проєкт Антона Слєпакова та Андрія Соколова.

Проєкт WARНЯКАННЯ з’явився на початку повномасштабного вторнення. У ньому Антон Слєпаков та Андрій Соколов фіксують українські реалії воєнного часу. За півтора роки програма була зіграна десятки разів та за різних обставин як в Україні, так і під час європейького туру.

Зараз у студії триває робота над фіналізацією повноформатного альбому WARНЯКАННЯ, який невдовзі вийде на лейблі Dnipropop. Його презентація відбудеться 21 листопада у історичному червоному залі київського Будинку Кіно. Крім перелічених вище музикантів, розділити дійство на сцені разом із командою проєкту запрошені письменник Олександр Михед та актор Олександр Колмен Сердюк.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ПОДІЮ “WARНЯКАННЯ 5:0.”?

  1. Побачити ексклюзивні номери із Анастасією Весною, Євгеном Дубовиком, Станіславом Іващенком, Олександром Колменом та Стасом Корольовим, які пролунають лише раз на цьому концерті.
  2. Почути нові пісні із альбому, які не звучали раніше на концертах warнякання.
  3. Підтримати музикантів в ЗСУ, адже частина прибутку з концерту буде передана фонду Musicians Defend Ukraine.

Вартість квитків:
Перші 300 квитків по 500 грн
Далі ще 300 квитків по 600 грн
Останні 100 квитків по 700 грн

Схожі події

Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках 08 грудня 19:00, пт Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Вже не хочу 08 грудня Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Будинок Кіно Придбати Magic Christmas Symphony 23 грудня 18:00, сб Magic Christmas Symphony Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Magic Christmas Symphony Вже не хочу 23 грудня Magic Christmas Symphony МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Класика при свічках - Антоніо Вівальді 09 грудня 16:00, сб Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Київ, Будинок Кіно від 250 грн. Класика при свічках - Антоніо Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Будинок Кіно Придбати AC/DC 11 грудня 19:00, пн AC/DC Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 грн. AC/DC Вже не хочу 11 грудня AC/DC Одеська обласна філармонія Придбати