Подію скасовано
27 березня 2020, Пт. 23:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 250 грн.
від 250 грн.

WASTED w / Phlegmatic Dogs

Галерея

WASTED w / Phlegmatic Dogs у Києві - фото №1 wasted-w-phlegmatic-dogs_atlas_270320202300_120
WASTED w / Phlegmatic Dogs у Києві - фото №2 wasted-w-phlegmatic-dogs_atlas_270320202300_149
WASTED w / Phlegmatic Dogs у Києві - фото №3 wasted-w-phlegmatic-dogs_atlas_270320202300_438

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Організатор: Wasted Promo

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0WASTED w / Phlegmatic Dogs у Києві! Чекаємо на вас 27 березня о 23:00 в клубі ATLAS.

Вечірки Wasted знову повертаються в столицю! Цього разу до нас в гості завітає десант з відразу декількох цікавих гостей.
Phlegmatic Dogs - дует двох музикантів родом з Москви, об’єднали свій багаторічний досвід, щоб створити потужний і ні на кого не схожий музичний проект. Хлопці щодня переслідують сусідських котів, крадуть м'ясо з магазину стейків містера Піта, гріються в чужих прихожих, захищають свою територію від інших собак. Всю решту часу вони роблять Bass музику.

В'ячеслав Соловйов і Дмитро Матюнин дотримуються англійської звучання, саме тому їх роботи цінуються артистами туманного альбіону. Phlegmatic Dogs базується на лейблі AC Slater "NIGHT BASS". Зараз хлопці регулярно їздять з турами по Америці і Австралії.
Ще одним не менш цікавим гостем стане британець Spookz. Едвін є резидентом культової лондонській радіостанції Rinse Fm, а також частий гість на такого ж легендарному клубі Fabric. Spookz - бейс продюсер з багаторічним досвідом, порадує вас фірмовим, лондонським uk bass, bass house звучанням.

На головному танцполі гостей підтримає місцевий саппорт в особі Selecta, DVP, Sameman і Groozin.
На вечірці також, буде другий танцпол де відіграють локальні бейс герої на чолі з Вовою Lostlojic. Хлопці прокачають вас якісним, андегрундним бейс саундом.

FC \ DC

Схожі події

The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR 16 травня 22:00, Сб The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Київ, Secret Place від 600 грн. The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Вже не хочу 16 травня The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Secret Place Придбати ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ Подію скасовано 04 квітня 19:00, Сб ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Біла Церква, Арт-кафе Край світу від 250 грн. ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Вже не хочу 04 квітня ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Арт-кафе Край світу Придбати Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback подію перенесено 17 квітня 23:00, Пт Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback Київ, ПК Куренівка від 400 грн. Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback Вже не хочу 17 квітня Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback ПК Куренівка Придбати ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО 22 травня 19:00, Пт ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Київ, Точка G від 520 грн. ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Вже не хочу 22 травня ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Точка G Придбати