Way Station: The Way Of Minstrel

3 березня 2018, Сб. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №1 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №2 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №3 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №4 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №5 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Way Station?

1. Кожен окремий трек – це особлива історія, розказана незвичайними почуттями і власними емоціями
2. Інструментальна музика, що змушує замислитись
3. За допомогою музики вони шукають відповіді на вічні питання.

Заплющ очі і поринь у світ мрій. Ти майже там!

Київська instrumental/post-metal команда Way Station представить новий студійний альбом на сцені MonteRay Live Stage.

Way Station – це пересадочна станція між реальним світом і світом мрій, прихованих в глибинах підсвідомості. Це станція на шляху в невідомість.

Музиканти з Києва намагаються змалювати сутність нашого буття за допомогою своєї музики в стилі post-metal та дають привід пошукати відповіді на хвилюючі нас питання: Що є все? Хто ми? Що буде після...?

Перші відповіді на багато питань були зафіксовані в першій повноформатної капсулі "The Ships" (2013), де кожен окремий трек – це особлива історія, розказана незвичайними почуттями і власними емоціями.

Подорож триває, і вже зимою 2018 року група готує реліз нового альбому "The Way Of Minstrel", що буде презентований у концертному форматі 3-го березня у клубі MonteRay Live Stage.

Спеціальним гостем презентації стане новостворена prog metal формація Sleep In Heads, яка вперше представить свою творчість в живому виконанні, а також instrumental post-rock колектив Sleeping Bear.

Схожі події

Музика на вертолітному майданчику 30 серпня 19:30, Пт Музика на вертолітному майданчику Київ, Вертолетная площадка від 290 грн. Музика на вертолітному майданчику Вже не хочу 30 серпня Музика на вертолітному майданчику Вертолетная площадка Придбати Tyga 18 серпня. 18 серпня 22:00, Нд Tyga 18 серпня. Одеса, Нічний клуб Ibiza від 700 грн. Tyga 18 серпня. Вже не хочу 18 серпня Tyga 18 серпня. Нічний клуб Ibiza Придбати Кураж Базар Реп Шмеп Йо 17 серпня 11:00, Сб Кураж Базар Реп Шмеп Йо Київ, 19-й павільйон ВДНГ від 150 грн. Кураж Базар Реп Шмеп Йо Вже не хочу 17 серпня Кураж Базар Реп Шмеп Йо 19-й павільйон ВДНГ Придбати Noize MC XV 17 серпня 23:00, Сб Noize MC XV Одеса, Red Line від 550 грн. Noize MC XV Вже не хочу 17 серпня Noize MC XV Red Line Придбати