24-pay-mark Created with Sketch.

Way Station: The Way Of Minstrel

3 березня 2018, сб. 19:00-22:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 80 ₴
від 80 ₴

Галерея

Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №1 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №2 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №3 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №4 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №5 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Way Station?

1. Кожен окремий трек – це особлива історія, розказана незвичайними почуттями і власними емоціями
2. Інструментальна музика, що змушує замислитись
3. За допомогою музики вони шукають відповіді на вічні питання.

Заплющ очі і поринь у світ мрій. Ти майже там!

Київська instrumental/post-metal команда Way Station представить новий студійний альбом на сцені MonteRay Live Stage.

Way Station – це пересадочна станція між реальним світом і світом мрій, прихованих в глибинах підсвідомості. Це станція на шляху в невідомість.

Музиканти з Києва намагаються змалювати сутність нашого буття за допомогою своєї музики в стилі post-metal та дають привід пошукати відповіді на хвилюючі нас питання: Що є все? Хто ми? Що буде після...?

Перші відповіді на багато питань були зафіксовані в першій повноформатної капсулі "The Ships" (2013), де кожен окремий трек – це особлива історія, розказана незвичайними почуттями і власними емоціями.

Подорож триває, і вже зимою 2018 року група готує реліз нового альбому "The Way Of Minstrel", що буде презентований у концертному форматі 3-го березня у клубі MonteRay Live Stage.

Спеціальним гостем презентації стане новостворена prog metal формація Sleep In Heads, яка вперше представить свою творчість в живому виконанні, а також instrumental post-rock колектив Sleeping Bear.

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 700 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати