Пакет новорічний "Welcome winter"

25 грудня 2019, Ср. 12:00
Музей цікавої науки Одеса, Проспект Шевченка, 4е
від 700 грн.
від 700 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Пакет новорічний "Welcome winter" в Одесі! Чекаємо вас 2019-12-25 о 12:00 на майданчику Музей цікавої науки, Одеса.
Ви можете купити квитки на Пакет новорічний "Welcome winter" на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


У передчутті новорічних свят, десь з середини грудня настрій само собою стає піднесеним. Хочеться радіти, пустувати і веселитися!

Музей цікавої науки не залишив цей прекрасний привід без уваги і приготував для Вас приємний сюрприз - святковий пакет 3 в 1.

Пропонуємо яскраво, цікаво і наповнено провести різдвяний вихідний 25 грудня з дитиною! Ми запрошуємо Вас до музею, де Ви разом відвідайте новорічне Winter-Show, а потім, перейметеся командним духом і захоплюючими завданнями квесту.

Для батьків, які не захочуть брати участь в активних заходах, наші екскурсоводи з великим задоволенням проведуть екскурсію по залах музею.

Перебування на території музею необмежено і Ви можете сповна насолодитися збором головоломок і приємними емоціями від оригінальних фотозон.

Підтримуємо святковий настрій весь грудень!