31 грудня - 01 січня 2020 22:00
Urban Space 500 Київ, вул. Бориса Грінченка 9
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Про подiю

White Tie New Year у Києві! Чекаємо на вас 2019-12-31 в 22:00 на локації Urban Space 500, Київ.
Ви можете придбати квитки на White Tie New Year на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


White Tie New Year

Новий рік - свято, з якого хочеться все почати, як з чистого білого аркуша. Так і буде в Urban Space 500 - улюбленому міському закладі всіх творчих, соціально активних та відкритих людей.

White Tie - дрес-код, настрій, стан, в якому ми почнемо славну епоху 20-х в новому тисячолітті.

З минулого ми залишимо тільки ціни на барі, вони залишаться, як і раніше, демократичними. В інтер'єр додамо саундсистему і сцену, елементи арту та секретну перформанс-кімнату. А вас оновимо музикою.

Line-Up:

DJBuro

Vlad Fisun - діджей міжнародного класу, поціновувач великих фестивальних майданчиків та камерних свят, фанат пластинок і фігурант музичних новинних стрічок.

Sivash - головний меломан країни, автор іменного альманаху "Сиваш дає послухати" на "Радіо Аристократи", проактивний пропагандист актуального і позачасового в танцювальній музиці.

Masha Efy - гостя багатьох фестивальних майданчиків, в тому числі за кордоном, прихильниця орієнтального диско і канонічного фанку, з готовністю додає в селекцію пластинок класику техно або свіженький брейкс.

Спеціальні гості - JUNKET (Live)

Тріо, що виникло зі спонтанної імпровізації планшета і саксофона, в цьому році вони випустили альбом "Burning Boat & The Dancefloor Security", а за свіжий саунд та активну гастрольну діяльність по Європі отримали приз Jagermeister Choice на Jager Music Awards

https://soundcloud.com/junket_music/sets/burning-boat-the-dancefloor-security


Powered by Froala Editor