White Tie New Year

31 грудня - 01 січня 2020 22:00
Urban Space 500 Київ, вул. Бориса Грінченка 9
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Про подiю

White Tie New Year у Києві! Чекаємо на вас 2019-12-31 в 22:00 на локації Urban Space 500, Київ.
Ви можете придбати квитки на White Tie New Year на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


White Tie New Year

Новий рік - свято, з якого хочеться все почати, як з чистого білого аркуша. Так і буде в Urban Space 500 - улюбленому міському закладі всіх творчих, соціально активних та відкритих людей.

White Tie - дрес-код, настрій, стан, в якому ми почнемо славну епоху 20-х в новому тисячолітті.

З минулого ми залишимо тільки ціни на барі, вони залишаться, як і раніше, демократичними. В інтер'єр додамо саундсистему і сцену, елементи арту та секретну перформанс-кімнату. А вас оновимо музикою.

Line-Up:

DJBuro

Vlad Fisun - діджей міжнародного класу, поціновувач великих фестивальних майданчиків та камерних свят, фанат пластинок і фігурант музичних новинних стрічок.

Sivash - головний меломан країни, автор іменного альманаху "Сиваш дає послухати" на "Радіо Аристократи", проактивний пропагандист актуального і позачасового в танцювальній музиці.

Masha Efy - гостя багатьох фестивальних майданчиків, в тому числі за кордоном, прихильниця орієнтального диско і канонічного фанку, з готовністю додає в селекцію пластинок класику техно або свіженький брейкс.

Спеціальні гості - JUNKET (Live)

Тріо, що виникло зі спонтанної імпровізації планшета і саксофона, в цьому році вони випустили альбом "Burning Boat & The Dancefloor Security", а за свіжий саунд та активну гастрольну діяльність по Європі отримали приз Jagermeister Choice на Jager Music Awards

https://soundcloud.com/junket_music/sets/burning-boat-the-dancefloor-security


Powered by Froala Editor

Схожі події

КУРАЖ NOT ONLY JAZZ 15 серпня 12:00, Сб КУРАЖ NOT ONLY JAZZ Київ, ВДНГ від 150 грн. КУРАЖ NOT ONLY JAZZ Вже не хочу 15 серпня КУРАЖ NOT ONLY JAZZ ВДНГ Придбати ROZHDEN. ЛІТНІЙ КОНЦЕРТ 08 серпня 21:00, Сб ROZHDEN. ЛІТНІЙ КОНЦЕРТ Одеса, Public Beach Club від 400 грн. ROZHDEN. ЛІТНІЙ КОНЦЕРТ Вже не хочу 08 серпня ROZHDEN. ЛІТНІЙ КОНЦЕРТ Public Beach Club Придбати Група TVORCHI 15 серпня 20:00, Сб Група TVORCHI Одеса, Buddha Beach від 600 грн. Група TVORCHI Вже не хочу 15 серпня Група TVORCHI Buddha Beach Придбати ЮНОСТЬ ТУСА vol.3 01 жовтня 19:00, Чт ЮНОСТЬ ТУСА vol.3 Київ, Secret Place від 100 грн. ЮНОСТЬ ТУСА vol.3 Вже не хочу 01 жовтня ЮНОСТЬ ТУСА vol.3 Secret Place Придбати