24-pay-mark Created with Sketch.

White Ward

23 вересня 2023, сб. 18:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Про подiю

White Ward повертаються до столиці з великим концертом. Одесити їдуть у тур містами України та готують спеціальну розширену програму для київського концерту, що об'єднує останній альбом та творчість попередніх років.

Чому варто піти на концерт гурту White Ward?

  1. Почути наживо пісні з нового релізу.
  2. Оцінити сучасну українську пост-блек-метал музику.
  3. Зануритися у глибини світу гурту White Ward.

White Ward — це гурт, що вдало поєднує несумісні на перший погляд стилі та жанри.

Музика колективу — це екстремальний метал з домінуючою часткою блеку, що неочікувано переходить в дарк-джаз, ретровейв, неофолк, та навіть постпанк.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям вхід не рекомендовано
✅ 16+
⌚️ Тривалість: 120-150 хвилин
🛡️У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено (за можливості подальшого проведення)

Де купити квитки на концерт White Ward у Києві?

Квитки на концерт White Ward у Києві ви можете зручно замовити онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Музика Людовіко Ейнауді і Яна Тірсена на даху ЦУМ 24 вересня 16:00, нд Музика Людовіко Ейнауді і Яна Тірсена на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Музика Людовіко Ейнауді і Яна Тірсена на даху ЦУМ Вже не хочу 24 вересня Музика Людовіко Ейнауді і Яна Тірсена на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати MONATIK 24 вересня 18:00, нд MONATIK Київ, Палац Україна від 500 грн. MONATIK Вже не хочу 24 вересня MONATIK Палац Україна Придбати вышел покурить 12 листопада 19:00, нд вышел покурить Варшава, VooDoo Club від 1200 грн. вышел покурить Вже не хочу 12 листопада вышел покурить VooDoo Club Придбати Max Barskih 01 грудня 19:00, пт Max Barskih Київ, Палац спорту від 490 грн. Max Barskih Вже не хочу 01 грудня Max Barskih Палац спорту Придбати