2 серпня 2019, Пт. 22:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

чому варто піти на APLAY with WHOMADEWHO?

1. Відвідати Hybrid Dj-set яскравих артистів.
2. Добре провести час на березі Дніпра з видом на старовинні пагорби Києва.
3. Поспілкуватися з друзями і завести нових.

Серію вечірок APLAY на ПБК відкривають WhoMadeWho.

Після виходу дебютного однойменного альбому WhoMadeWho в 2005 році, тріо з Копенгагена буквально і метафорично побували в усьому світі, граючи перед зростаючою аудиторією.

Томас Барфод, Томас Хьоффдінг і Джепп Келлберг колективно створюють музичні відео, які заглиблюються в таємниці людської психіки. Вони дарують слухачам різнобічні треки з гіпнотичними ритмами і майже гіперболічної лірикою.

На сьогоднішній день датське тріо випустили шість студійних альбомів на таких лейблах, як Gomma і Kompakt, а побачити виступи артистів можна в компанії таких імен як Modeselektor, Tale Of Us і інших.

WhoMadeWho перетинають жанри, насолоджуючись усіма елементами поп, інді, техно, диско, панку і фанку і багато іншого. «Все відкрито для нас», - каже Барфод про свій музичний підхід.

Хоча все ще зберігаючи свою дику, барвисту і яскраву природу, WhoMadeWho еволюціонували в той стан, коли їх енергія спрямовується через маніакальні дикі шоу, міцно пов'язані з їх тонко складеною, гармонійною і цілісною музикою.

Схожі події

Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати