2 серпня 2019, Пт. 22:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

чому варто піти на APLAY with WHOMADEWHO?

1. Відвідати Hybrid Dj-set яскравих артистів.
2. Добре провести час на березі Дніпра з видом на старовинні пагорби Києва.
3. Поспілкуватися з друзями і завести нових.

Серію вечірок APLAY на ПБК відкривають WhoMadeWho.

Після виходу дебютного однойменного альбому WhoMadeWho в 2005 році, тріо з Копенгагена буквально і метафорично побували в усьому світі, граючи перед зростаючою аудиторією.

Томас Барфод, Томас Хьоффдінг і Джепп Келлберг колективно створюють музичні відео, які заглиблюються в таємниці людської психіки. Вони дарують слухачам різнобічні треки з гіпнотичними ритмами і майже гіперболічної лірикою.

На сьогоднішній день датське тріо випустили шість студійних альбомів на таких лейблах, як Gomma і Kompakt, а побачити виступи артистів можна в компанії таких імен як Modeselektor, Tale Of Us і інших.

WhoMadeWho перетинають жанри, насолоджуючись усіма елементами поп, інді, техно, диско, панку і фанку і багато іншого. «Все відкрито для нас», - каже Барфод про свій музичний підхід.

Хоча все ще зберігаючи свою дику, барвисту і яскраву природу, WhoMadeWho еволюціонували в той стан, коли їх енергія спрямовується через маніакальні дикі шоу, міцно пов'язані з їх тонко складеною, гармонійною і цілісною музикою.