Wine & Restaurants vol. 1

14 - 15 вересня 2019 11:00
Арт-завод Платформа Київ, вул. Біломорська, 1
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

В 2019 команда Ulichnaya Eda вперше втілить в життя абсолютно новий формат фестивалю - Wine & Restaurants. Він з'єднає в собі все, що люблять гурмани - вино і ресторани.
1. WINE
На відміну від інших заходів винної тематики, він буде спрямований не на рекламу мас-маркет брендів, а на розвиток винної культури в Україні. Мета фестивалю - ознайомити гостей з найяскравішими локальними та закордонними виробниками, показати споживачеві важливі аспекти виноробства, навчити орієнтуватися в сортах і маркуваннях, сприяти розвитку туризму. Ця подія позбавить нас від маси стереотипів і змінить ставлення до вина в цілому.
2. RESTAURANTS
Фестиваль подарує можливість гостям побувати відразу в десятках ресторанів. На одній локації кращі заклади Києва та України представлять страви вже існуючого меню і протестують свої новинки. Крім їжі і традиційних розваг, тут можна буде послухати пізнавальні лекції популярних фуд-блогерів і експертів сфери ресторанного бізнесу, взяти участь в дегустаціях і майстер-класах відомих шеф-кухарів.