24-pay-mark Created with Sketch.

Winter sketches

від 100 ₴

Про подiю

Концерт Winter Sketches в Одесі відбудеться 22 лютого 2024 року о 18:00 в Одеській обласній філармонії.

Чому варто піти на концерт Winter Sketches в Одесі?

  1. Коштовний подарунок для всіх поціновувачів джазу.
  2. Нова авторська програма від маестро Олексія Петухова.
  3. Чудовий вечір у гарному настрої.

Концерт Winter Sketches в Одесі

Winter Sketches в Одеській філармонії – це розкішна музична програма у виконанні видатного джазового піаніста і композитора Олексія Петухова та камерного оркестру Одеської філармонії ім. Давида Ойстраха. Диригент оркестру – заслужений артист України Ігор Шаврук. Участь в концерті також візьме відома джазова співачка Юлія Костандова. Важливі факти про виконавців:
  • Олексій Петухов – видатна постать у світі української музики, один з 10-ти найкращих джазових музикантів країни за версією УП:Культура. Талановитий піаніст, композитор, викладач є одним із найбільш активно концертуючих джазменів нашої країни. Його самобутня творчість причаровує публіку авторськими творами, а також неповторними інтерпретаціями класичних, джазових композицій та інших відомих тем.
  • Камерний оркестр Одеської філармонії імені Давида Ойстраха завоював прихильність публіки не лише в Україні, але й за її межами. Художній керівник і головний диригент Камерного оркестру Ігор Шаврук активно співпрацює з іншими українськими та зарубіжними колективами, гастролює такими країнами як Англія, Німеччина, Іспанія, Туреччина, Болгарія, Японія та багатьма іншими.
Ведуча – Олена Шевченко.

Занурення у світ яскравих образів та красивих мелодій

22 лютого на вас чекає прекрасний вечір, сповнений незабутніх емоцій та чуттєвих образів, які народжують чарівні мелодії. У програмі – джазові та популярні композиції, а також неповторні авторські роботи Олексія Петухова. Подаруйте собі та рідним найтепліший з усіх зимових вечорів. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт Winter Sketches в Одесі?

Ви можете замовити квитки у будь-який зручний для себе час на сайті Concert.ua.

Схожі події

ДахаБраха 01 червня 18:00, сб ДахаБраха Київ, Палац Україна від 390 ₴ ДахаБраха Вже не хочу 01 червня ДахаБраха Палац Україна Придбати Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 550 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ 01 березня 19:00, пт Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 750 ₴ Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Вже не хочу 01 березня Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Stereo Plaza Придбати O.TORVALD. Презентація нового альбому 12 квітня 19:00, пт O.TORVALD. Презентація нового альбому Київ, Bel etage від 599 ₴ O.TORVALD. Презентація нового альбому Вже не хочу 12 квітня O.TORVALD. Презентація нового альбому Bel etage Придбати