24-pay-mark Created with Sketch.

Winterra. Легенда казкового краю

14 грудня 2019, сб. 14:00
Концерт-хол ВДНГ Київ, Пр-т Ак. Глушкова, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

«Winterra. Легенда казкового краю» в новому 5D-форматі: з 12 грудня по 12 січня на сцені київського Концерт-холу на ВДНГ!

Чому варто піти на «Winterra. Легенда казкового краю»?

У цьому році шоу представлене в 5D-форматі:
Dобра історія
Dрайвові танці й акробатичні трюки
Dинамічна музика та пісні наживо
Dорогоцінні спогади дитинства
• Шоу, яке Dійсно варто подивитись

«Winterra» повертається, щоб подарувати новорічний настрій

З чого ж він складається? З чарівних подарунків, теплої компанії близьких людей та, звичайно ж, з доброї казки! Все це є у фантастичному зимовому шоу «Winterra. Легенда казкового краю» у форматі 5D.

За легендою десь далеко існує магічний світ Winterra. Там здійснюються бажання, а мрії втілюються в життя. Птахи та звірі живуть у злагоді, і всюди панує Мороз. Потрапити до магічного краю може лише той, хто відкриє своє серце магії. Але завдяки видовищним декораціям та майстерності постановки від компанії StarLight Entertainment це вдасться кожному! Їх робота запам’яталась глядачам за такими шоу: «Вартові Мрій» та «Дім Таємничих Пригод». І в своїй галузі вони є компанією №1.

«Winterra»: казка стає дійсністю

На вас чекає добра історія, написана мовою неймовірних спецефектів, які з головою занурять вас у події на сцені. А драйвові танцювальні номери та карколомна акробатика від кращих гімнастів України закружляють у вирі сюжетних твістів. Акустичну магію творитимуть: Едуард Кіхтенко (головний артист театру «КОЛЕСО»), Олександр Балабанов (переможець «Слов’янського базару»), а також голос харизматичного співака й телеведучого Василя Звєрєва (у ролі оповідача).

Режисери-постановники: Костянтин Томільченко і Олександр Братковський
Музичний супровід: Юрко Юрченко

«Winterra» чекає на вас! Купуйте квитки на concert.ua та готуйтесь до зустрічі з чудом!

Діти до 5-ти років у супроводі дорослих можуть подивитися шоу безкоштовно (без надання окремого місця).