Winterra. Легенда казкового краю

15 грудня 2018, Сб. 17:00
ВДНГ Київ, пр-т Ак. Глушкова, 1
від 209 грн.
від 209 грн.

Галерея

Winterra. Легенда казкового краю у Києві - фото №1 Winterra. Легенда казкового краю у Києві
Winterra. Легенда казкового краю у Києві - фото №2 Winterra. Легенда казкового краю у Києві афіша
Winterra. Легенда казкового краю у Києві - фото №3 Winterra. Легенда казкового краю у Києві квитки
Winterra. Легенда казкового краю у Києві - фото №4 Winterra. Легенда казкового краю у Києві на concert.ua
Winterra. Легенда казкового краю у Києві - фото №5 Winterra. Легенда казкового краю у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на шоу «Winterra. Легенда Казкового Краю»?

1. Українське шоу світового рівня
2. Дарує яскраві живі емоції
3. Тут кожен може пригадати безтурботність дитинства і щиро дивуватися, відчувати і вірити в диво

«Winterra. Легенда Казкового Краю» - нове зимове шоу від творців шоу «Вартові Мрій» та «Дім Таємничих Пригод».

Це історія про захоплюючі пригоди хлопчика, який напередодні Нового року намагається врятувати свого молодшого брата з крижаного королівства Winterra. Цей чарівний край завжди існував завдяки дитячим мріям і їхній вірі в дива. Але з часом все змінилося, діти перестали вірити в магію і диво, і все стало холодним і крижаним. Потрапити до казкового світу зможе лише той, хто зберіг у глибині душі віру в чудо.

Грандіозна прем'єра зими «Winterra. Легенда Казкового Краю» розповідає про найважливіше: про сім'ю, любов, турботу і магію, яка збере разом і дорослих, і дітей. Тут реальність і фантазія розчиняться, і ви знову відчуєте себе маленькою дитиною, яка вірить у новорічне диво, фантазує і дивується.

Зимова новинка увібрала в себе кращий досвід організаторів і творців шоу. «Winterra. Легенда Казкового Краю» зберегла доброту і чарівність шоу «Вартові Мрій», примножила видовищність і спецефекти мультижанрового шоу «Дім Таємничих Пригод», гармонійно ввібрала в себе досвід постановки шоу Cirque du Soleil, де Костянтин Томільченко працював режисером-хореографом. Також зимове шоу доповнили технологічні візуальні спецефекти, які вразили суддів телешоу America's Got Talent під час перегляду номерів, створених Олександром Братковським і Костянтином Томільченком.

Режисери-постановники: Костянтин Томільченко і Олександр Братковський.
Авторська музика: Юрій-Юркеш Юрченко.

Дітям до 5 років безкоштовно без надання окремого місця.

Інші дати

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 21 Подія Німецький цирк Black and White 27.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти 30 березня 19:00, Сб Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 70 грн. Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти Вже не хочу 30 березня Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Дон Кіхот Дон Кіхот 1 Подія Дон Кіхот 29.03 - 29.03.2019