24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Wolfheart

8 березня 2022, вт. 19:00
Volume Club Київ, вул. Гарматна, 26\2
від 600 грн.
від 600 грн.

Галерея

Про подiю

Подія "Wolfheart" у Києві відбудеться 2022-03-08 в 19:00 на локації Volume Club.
Ви можете зручно придбати квитки на "Wolfheart" на Concert.ua онлайн.Атмосферний мелодік-дез від одного з найбільш плідних фінських музикантів!

Wolfheart в Києві!

Туомас Саукконен (Before The Dawn, Black Sun Aeon, Dawn Of Solace, RoutaSielu, The Final Harvest) вперше відвідає Україну з командою з колишніх і нинішніх членів Rotting Christ, Bloodred Hourglass, Misery Inc., щоб представити свій новий альбом "Wolves of Karelia".

Розпустивши всі минулі проекти, Саукконен за традицією почав Wolfheart поодинці, але незабаром зібрав всіх і все найкраще, що можна тільки знайти в фінському екстремальному металі. Суворі рифи, швидкі, немов холодний скандинавський вітер. Ритми, які пронизують слухача до кісток. І відчужені тексти про зими, природу, воїнів-вікінгів, кровопролиття, битви, апокаліпсис, вовків і меланхолію.

Зірки світового андерграунду, світочі темної, важкої музики зібралися біля Туомаса, утворивши колектив, який став справжнім сузір'ям темного світла. І нині він вовчої стежкою бреде в наші краї!

Схожі події

Музика Антоніо Вівальді на даху 30 вересня 19:00, сб Музика Антоніо Вівальді на даху Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Музика Антоніо Вівальді на даху Вже не хочу 30 вересня Музика Антоніо Вівальді на даху Дах ЦУМ Придбати Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати The Harry Potter Symphony 26 грудня 19:00, вт The Harry Potter Symphony Київ, Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського від 390 грн. The Harry Potter Symphony Вже не хочу 26 грудня The Harry Potter Symphony Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського Придбати Оля Полякова. Все буде добре 26 жовтня 18:00, чт Оля Полякова. Все буде добре Київ, Палац Україна від 800 грн. Оля Полякова. Все буде добре Вже не хочу 26 жовтня Оля Полякова. Все буде добре Палац Україна Придбати