24-pay-mark Created with Sketch.

Work-in-progress театральна лабораторія «Замок»

10 квітня 2024, ср. 19:00-20:15
Центр Сучасного Мистецтва "ДАХ" Київ, вул. Велика Васильківська, 136
від 200 ₴
від 200 ₴

Про подiю

Спектакль «WORK-IN-PROGRESS Театральна лабораторія «ЗАМОК» у Києві відбудеться 10 квітня 2024 року о 19:00 в Центрі Сучасного Мистецтва «ДАХ».

Чому варто піти в театр на виставу «WORK-IN-PROGRESS Театральна лабораторія «ЗАМОК» у Києві?

  1. Презентація яскравого театрального проєкту.
  2. Майстерне розкриття складних філософських питань.
  3. Новий безцінний досвід для глядача.

Спектакль «WORK-IN-PROGRESS Театральна лабораторія «ЗАМОК» у Києві

Вашій увазі – вистава у жанрі трагіфарсу, створена за однойменним твором Франца Кафки і твором Карла Поппера «Відкрите суспільство та його вороги». Постановка здійснюється в рамках учнівського проєкту «Театр в Театрі», метою якого є залучення молодих акторів до пошуку звучання слова, створення та дослідження унікального ігрового простору. У роботі над виставою задіяні:
  • куратор Ігор Димов;
  • світлове оформлення – Сергій Огрудницький;
  • афіша – Олександр Воловодовський;
  • куратор ЦСМ «Дах» Андрій Палатний.
Актори: Володимир Лутіков, Ліза Орлюк, Ігор Димов, Надія Голубцова, Софія Скиба, Валентина Мельник, Ігор Сава.

Творче дослідження викликів сьогодення, що стоять перед кожним із нас

У виставі відображені ідеї австрійського філософа Карла Поппера та німецькомовного письменника Франца Кафки. Життя Поппера було сповнене багатьох випробувань, що зробило тему відкритого суспільства та його ворогів особливо близькою для філософа. Франц Кафка, що пережив Першу світову війну, яскраво усвідомив усі виклики для маленької людини, яка майже нічого не важить у масштабі всесвіту. В роботі з надбанням цих авторів учасники театральної лабораторії намагаються осягнути глибину філософії Поппера та Кафки і поділитися своїм баченням з вами. До зустрічі!

Де купити квитки на спектакль «WORK-IN-PROGRESS Театральна лабораторія «ЗАМОК» у Києві?

Квитки вже у продажу онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Конотопська відьма 20.04, 25.04, 07.05 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 20 ₴ Конотопська відьма 20.04, 25.04, 07.05 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Конотопська відьма 17 квітня 18:00, ср Конотопська відьма Ужгород, Закарпатський обласний музично-драматичний театр від 200 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 17 квітня Конотопська відьма Закарпатський обласний музично-драматичний театр Придбати Ladies‘ Night 29 квітня 17:30, пн Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 29 квітня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати 21 хвилина До та Після сексу 18 квітня 18:00, чт 21 хвилина До та Після сексу Київ, Bel etage від 229 ₴ 21 хвилина До та Після сексу Вже не хочу 18 квітня 21 хвилина До та Після сексу Bel etage Придбати