WOWDINNER: WOODS

19 лютого 2020, Ср. 20:00
Romantic Spa Hotel Яремче, вулиця Свободи, 363/32
від 2300 грн.
від 2300 грн.

Галерея

WOWDINNER: WOODS Яремче - фото №1 WOWDINNER: WOODS Яремче
WOWDINNER: WOODS Яремче - фото №2 WOWDINNER: WOODS Яремче афіша
WOWDINNER: WOODS Яремче - фото №3 WOWDINNER: WOODS Яремче квитки
WOWDINNER: WOODS Яремче - фото №4 WOWDINNER: WOODS Яремче на concert.ua
WOWDINNER: WOODS Яремче - фото №5 WOWDINNER: WOODS Яремче фото
WOWDINNER: WOODS Яремче - фото №6 WOWDINNER: WOODS Яремче піти
WOWDINNER: WOODS Яремче - фото №7 WOWDINNER: WOODS Яремче дивитись
WOWDINNER: WOODS Яремче - фото №8 WOWDINNER: WOODS Яремче афіша

Про подiю

WOWDINNER: WOODS Яремче! Чекаємо вас 2020-02-19 о 20:00 на майданчику Romantic Spa Hotel, Яремче.
Ви можете купити квитки на WOWDINNER: WOODS на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на WOWDINNER: WOODS в Яремче?

1. Космічний захват
2. Зірка вечері - легендарний шеф Джон Ночіта
3. Сенсаційні подачі і запаморочливий гастрономічний досвід

WOWDINNER - це pop-up вечерю зі спецефектами. Той самий випадок, коли за один вечір всі органи чуття приходять в космічний захват. Подачі, декор, гра світла, музики і смаку - сотні продуманих до дрібниць деталей, які зливаються в величезний WOW-ефект і тут же виявляються в стрічках ваших інстаграмов. Кожен вечерю - унікально розроблена концепція, особлива історія, яка точно не повториться.

WOWDINNER: WOODS - потужне початок нового сезону вражень. Засніжений карпатський ліс і ледь вловимий аромат дубових бочок, де витримується дванадцятирічний Singleton, надихнули на історію, яка буде вперше реалізована в
м Яремче Івано-Франківської області під час 10-го фестивалю InRestWinterFest'2020.
Зірка вечері - легендарний шеф Джон Ночіта, президент Італійського кулінарного інституту (ICI) - готуватиме дичину. Спойлер не будемо, але натякнемо: навряд чи в світі є щось більш цікаве, ніж італієць, який створює пристрасні інтерпретації на звичні нам українські продукти.
Отже, вас чекає ексклюзивне враження - тільки один вечерю. Чотири виносу страв. До кожного - авторські коктейлі і 12-ти річний віскі Singleton в числом вигляді, золотий, з відблисками червоного дерева, пити який потрібно не поспішаючи, з кожним ковтком краще і краще розуміючи світ. 24 людини за загальним столом. Сенсаційні подачі і запаморочливий гастрономічний досвід, який, ми чули, ділить життя багатьох гостей на «до» і «після».

Схожі події

Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Чт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати The Illusionists (Ілюзіоністи) 50% на другий 02 квітня 19:00, Чт The Illusionists (Ілюзіоністи) Київ, Палац Україна від 590 грн. The Illusionists (Ілюзіоністи) Вже не хочу 02 квітня The Illusionists (Ілюзіоністи) Палац Україна Придбати The Illusionists (Ілюзіоністи) The Illusionists (Ілюзіоністи) 7 Подiй The Illusionists (Ілюзіоністи) 2.04 - 05.04.2020 The Illusionists (Ілюзіоністи) 50% на другий 05 квітня 18:00, Нд The Illusionists (Ілюзіоністи) Київ, Палац Україна від 590 грн. The Illusionists (Ілюзіоністи) Вже не хочу 05 квітня The Illusionists (Ілюзіоністи) Палац Україна Придбати