13 травня 2018, Нд. 10:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 1199 грн.
від 1199 грн.

Про подiю

Чому варто піти на майстер-клас XYK?

1. Ви дізнаєтеся, як народжується реклама, що б'є рекорди продажів
2. Конкретні поради, набір інструментів і приклади найбільш вдалих власних кейсів від лекторів
3. Легка і зрозуміла форма

Подія, на якій ви дізнаєтеся, як народжується реклама, що б'є рекорди продажів, і як бренди переходять на наступний рівень, залишаючи конкурентів з носом і пончиком.

ЯК СТВОРЮВАТИ НОВЕ?

Бренд - Стратегія - Креатив - Продакшн

Ви отримаєте набір інструментів, методик і знань від найталановитіших (на думку їхніх дружин) діячів рекламного ринку України. Все те, що використовується маркетологами по всьому світу щодня, але в легкій і зрозумілій формі. Прийоми, які довели свою ультраефективність. Особисті знахідки, які накопичувалися роками і застосовувалися на міжнародних проектах - тепер будуть доступні вам. Крок за кроком ми досконально вивчимо як, що і чому роблять маркетологи для того, щоб бренд знайшов свій голос у категорії, і реклама почала приносити прибуток.

КОМУ ЦЕ БУДЕ ЦІКАВО?

- Власникам і керівникам бізнесу, безпосередньо залученим в маркетинг своїх компаній, ми покажемо, чому в сміливих рішеннях, які пропонує їх маркетинг, може не бути необдуманого ризику і як відрізняти ризик від можливості.
- Маркетинг-директорам ми дамо конкретні критерії для оцінки рішень, які приносять бренд-менеджери і їх агентства-партнери.
- Бренд-менеджерам ми пояснимо на пальцях, як створюються ефективні стратегії і як відрізняти дієві інструменти від надуманих агентствами. На власних найуспішніших кейсах ми покажемо, як це спрацювало і які принесло результати.
- Всім тим, хто хоче зробити кар'єру в рекламі і маркетингу.
- Тим, хто от-от почне свій бізнес.

СПІКЕРИ:

Ярослав Сердюк - директор зі стратегії banda.agency
ПЕРШИЙ БЛОК. Народження і становлення бренду. Як знайти себе на ринку, що і кому говорити, щоб вирватися з шуму?

Олег Томін - креативний директор Bart&Fink
ДРУГИЙ БЛОК. Із чого починається розробка нової ідеї?

Андрій Копоц - генеральний продюсер Electric Sheep Film
ТРЕТІЙ БЛОК. Як це втілити в життя і за скільки? Експрес-курс щодо відеовиробництва реклами.

Схожі події

Форум BigMoney 18 жовтня 17:00, Пт Форум BigMoney Одеса, Палац спорту від 690 грн. Форум BigMoney Вже не хочу 18 жовтня Форум BigMoney Палац спорту Придбати ЩОДЕННИК ДИЗАЙНЕРА 01 листопада 18:00, Пт ЩОДЕННИК ДИЗАЙНЕРА Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. ЩОДЕННИК ДИЗАЙНЕРА Вже не хочу 01 листопада ЩОДЕННИК ДИЗАЙНЕРА Fedoriv Hub Придбати Амонашвілі 28 жовтня 10:00, Пн Амонашвілі Одеса, Концерт хол Одеса від 300 грн. Амонашвілі Вже не хочу 28 жовтня Амонашвілі Концерт хол Одеса Придбати Семінар Амонашвілі. Мистецтво дошкільного виховання 27 жовтня 10:00, Нд Семінар Амонашвілі. Мистецтво дошкільного виховання Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 300 грн. Семінар Амонашвілі. Мистецтво дошкільного виховання Вже не хочу 27 жовтня Семінар Амонашвілі. Мистецтво дошкільного виховання БК Політеху (ОНПУ) Придбати