Едіт Піаф. Життя в кредит

30 листопада 2018, Пт. 18:30
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на мюзикл "Едіт Піаф. Життя в кредит"?

1. У театральній формі побачити музичну сповідь про початок шляху і трагічну долю великої французької співачки Едіт Піаф.
2. Зануритися в атмосферу французького шансону початку 20-го століття.
3. Зірковий склад акторів театру.

УВАГА! ВИСТАВА ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА 30 ЛИСТОПАДА В ЗВ'ЯЗКУ З РЕМОНТОМ СЦЕНИ. КВИТКИ КУПЛЕНІ РАНІШЕ ДІЙСНІ.

У Театрі ім. Т. Г. Шевченка – мюзикл-сповідь, спокуса для поцыновувачів – постановка «Едіт Піаф. Життя в кредит». На сцені – зірки Національного академічного театру ім. Івана Франка. Неможливо пропустити!

Творці мюзиклу – Народний артист України Юрій Рибчинський та композитор Вікторія Васалатій (вона ж виконує головну роль у постановці). Режисер-постановник – Заслужений діяч мистецтв України Ігор Афанасьєв. Мюзикл у незвичайній, метафорично формі розповідає про початок життєвого і творчого шляху легенди французького шансону – незрівнянної Едіт Піаф. Яким був цей початок? Що його супроводжувало?

Злети і падіння, солодкі перемоги й гіркі розчарування. Так «народжувалася» зірка світової сцени – співачка Едіт Піаф. Але якою вона була, чи це все – життя в кредит? Красивий музичний супровід занурить глядача в атмосферу минулих часів, у період початку минулого століття. У ті дні, коли відмовившись від земних радощів співачка стала кумиром мільйонів... А вокал Вікторії Васалатій такий схожий на голос Піаф, – це просто магія в дії! Чекаємо на вас!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 40 Подiй Німецький цирк Black and White 17.02 - 21.04.2019 Декамерон Декамерон 2 Події Декамерон 6.03 - 07.03.2019 По вулиці моїй... 10 березня 20:00, Нд По вулиці моїй... Київ, Будинок Кіно від 100 грн. По вулиці моїй... Вже не хочу 10 березня По вулиці моїй... Будинок Кіно Придбати Театр вух. Спектакль «Мої найкращі весняні канікули» 17 лютого 19:00, Нд Театр вух. Спектакль «Мої найкращі весняні канікули» Одеса, Urban Music Hall від 150 грн. Театр вух. Спектакль «Мої найкращі весняні канікули» Вже не хочу 17 лютого Театр вух. Спектакль «Мої найкращі весняні канікули» Urban Music Hall Придбати