Едіт Піаф. Життя в кредит

від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на мюзикл "Едіт Піаф. Життя в кредит"?

1. У театральній формі побачити музичну сповідь про початок шляху і трагічну долю великої французької співачки Едіт Піаф.
2. Зануритися в атмосферу французького шансону початку 20-го століття.
3. Зірковий склад акторів театру.

УВАГА! ВИСТАВА ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА 30 ЛИСТОПАДА В ЗВ'ЯЗКУ З РЕМОНТОМ СЦЕНИ. КВИТКИ КУПЛЕНІ РАНІШЕ ДІЙСНІ.

У Театрі ім. Т. Г. Шевченка – мюзикл-сповідь, спокуса для поцыновувачів – постановка «Едіт Піаф. Життя в кредит». На сцені – зірки Національного академічного театру ім. Івана Франка. Неможливо пропустити!

Творці мюзиклу – Народний артист України Юрій Рибчинський та композитор Вікторія Васалатій (вона ж виконує головну роль у постановці). Режисер-постановник – Заслужений діяч мистецтв України Ігор Афанасьєв. Мюзикл у незвичайній, метафорично формі розповідає про початок життєвого і творчого шляху легенди французького шансону – незрівнянної Едіт Піаф. Яким був цей початок? Що його супроводжувало?

Злети і падіння, солодкі перемоги й гіркі розчарування. Так «народжувалася» зірка світової сцени – співачка Едіт Піаф. Але якою вона була, чи це все – життя в кредит? Красивий музичний супровід занурить глядача в атмосферу минулих часів, у період початку минулого століття. У ті дні, коли відмовившись від земних радощів співачка стала кумиром мільйонів... А вокал Вікторії Васалатій такий схожий на голос Піаф, – це просто магія в дії! Чекаємо на вас!