Ефект Ба

18 квітня 2019, Чт. 19:00
Палац Спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 700 грн.
від 700 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Ефект Ба»?

1. На сцену вийде Олексій Вертинський. І це значить, що пропустити постановку – неможливо.
2. Формат інтерактивної моновистави – ще одне категоричне «за».
3. «Ефект Ба» – це яскравий сюжет, інноваційні мультимедійні рішення, ефектна хореографія та незвичайний формат.

18 квітня на сцені Палацу Спорту – приголомшливий Олексій Вертинський в інтерактивній моновиставі Гаріка Корогодського «Ефект Ба». Не можна пропустити!

Сюжет вистави закурюється навколо звичайної, на перший погляд, події в житті героя. Він летить додому. Звичайним рейсом. Але після зльоту звучить повідомлення пілота про те, що лайнер технічно несправний і необхідно повернутися до аеропорту. Літак починає кружляти над злітно-посадковою смугою, виробляючи залишки палива...

Про що в такий момент думає людина? Що записує в блокнот, який, імовірно, вже ніхто не знайде? Може, когось згадує? І чи можуть спогади вплинути на подальшу долю?

Що ж, на вас чекає філософська історія, в основі якої – реальні події з життя автора, Гаріка Корогодського. Він, у свою чергу, з п'єсою «Ефект Ба» дебютував як драматург.

Прем'єрний показ моновистави відбувся в грудні 2018-го, зібравши в залі українських журналістів і знаменитостей. У постановці застосовуються інноваційні технології, нестандартні художні та хореографічні рішення.

Прибуток від вистави піде до фонду «Життєлюб».
Тривалість – 140 хвилин, з антрактом.
Чекаємо на вас!